+90 5458161618
info@boksacademy.com
Fenerbahçe Boks Kulübü Fenerbahçe Dereağzı tesisleri, yaklaşık 90 dönüm arazi üzerine kurulu olan, Fenerbahçe spor kulübüne bağlı bütün amatör şubelerin değişik branşlarda faaliyet gösterdiği Türkiye'nin en iyi ve en modern tesislerinden biridir
Yetişkinlere Özel Boks Kursları

 Verdiği boks eğitimi ile Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonalarında aldığı madalyalarla adından söz ettiren Fenerbahçe boks kulübü bu tecrübesini boks yapmak, bir şampiyon adayı olmak, hobi olarak boks antrenmanları ve boks sporunun tekniklerini uzman antrenör kadromuz tarafından öğrenmek isteyen yetişkinlere de kapısını açıyor.

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy’de boks kursu hizmeti veren boks okulumuzda alacağınız hizmetler şu şekildedir;

Yaklaşık 350 araç kapasiteli açık otopark

Açık hava antrenmanları yaptığımız futbol sahaları

400 metre tam profesyonel atletizm tartan pisti

Bay, bayan soyunma odası ve duşlar

Nizami ölçülerde müsabaka ringi

Sauna

Profesyonel kum torbaları

Kondisyon, koordinasyon ve kuvvet antrenmanları yaptığımız çeşitli izotonik makineler.

Tırmanma ve kondisyon halatları

Jimnastik Halkaları

Boks öğrenmek, yeni bir şampiyon adayı olmak, zayıflamak, daha fit ve sağlıklı olmak. Hedefiniz her ne olursa olsun doğru adrestesiniz.

Üyeliğini 1 yıllık peşin verip senede 3-5 sefer gidip acaba ne yapsam diye düşünen binlerce insan, spor yapamadan paralarını boşuna büyük fitness center’lara veriyor.Fenerbahçe boks kulübü olarak bunun önüne geçebilmek için Boks kursu hizmeti verdiğimiz tesislerimizde ücretinizi aylık olarak yeniliyor ve hem zamanınızı hemde paranızı boşa harcamamış olmanın güvenini sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.