+90 5458161618
info@boksacademy.com
Türkiye boks federasyonunun 2017 faaliyet programında yer alan ve Burdur’un ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonası’nda ikinci gün geride kaldı.
  Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası 2. Gün Sonuçları

Türkiye boks federasyonunun 2017 faaliyet programında yer alan  ve Burdur’un ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonası’nda ikinci gün geride kaldı.

Boks Şampiyonasına13  minik boksör ile katılan Fenerbahçe Boks Şubemizden 44.5 kiloda 3 boksörümüz ringe çıktı. Cengizhan Bostan ve Berdan Candan rakiplerini mağlup ederek adlarını üst tura yazdırırken, Yusuf Özkan şampiyonada yenilerek elendi

25 Mayıs Perşembe günü yapılacak final müsabakaları ile sona erecek Türkiye üst minikler boks  şampiyonasında mücadele eden boksörlerimizin listesi şu şekilde:

37 kg Eren Özden,

37 kg Musa Kerem Kaçar

, 38.5 kg Celal Emircan Bayburtlu,

40 kg Taha Hoş,

 41.5 Samet Fatih Tekin,

43 kg Uğur Can Arpağ,

44.5 Cengizhan Bostan

, 44.5 kg Berdan Candan,

 48 kg Süleyman Rıdvan Şahin,

54 kg Meteha Bozkurt

, 54 kg Eray Orman,

 62 kg Muhammed Burak Duran…

 

 

 Fenerbahçe Boks kulübü antrenörlerimizden Atagün Yalçınkaya;
Turnuvanın 2. Günü geride kaldı ve bir boksörümüz elendi maalesef. Burada birkaç tane altın madalya bekliyoruz,İyi bir sezon geçirdik çok iyi hazırlandık umarım emeklerimizin karşılığını alırız. Çocuklarda boks kursumuza gelen minik boksörler aşağıdan yetişmeye devam ediyor.Ramazan bayramı sonrasında alt minikler boks şampiyonası olacak ve minikler boks şampiyonalarını kapatmış olacağız.diye konuştu

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.