+90 5458161618
Her yaş ve her seviye için Üsküdar’da Kickboks kursları kayıtlarımız devam ediyor.
Üsküdar’da Kickboks Kursları

Her yaş ve her seviye için Üsküdar’da kickboks kursları kayıtlarımız devam ediyor.
Boks Academy Üsküdar şubesinde sizlerde kickboks antrenmanlarımıza katılabilir, hem kendinizi savunmayı öğrenir, hem de sağlıklı,fit ve kondisyonu yüksek bir vücuda sahip olabilirsiniz.

3. şubemiz olan Boks Academy Üsküdar kickboks kurslarımızda sadece kickboks öğrenmekle kalmayacak, crossfit, kuvvet, çabukluk, koordinasyon, kondisyon ve interval antrenmanlar ile Cardio sistemde çalışmalar yapmak durumunda kalacaksınız.

Boks Academy markasını Olimpiyat 2.si ve Avrupa Boks şampiyonu milli boksörümüz Atagün Yalçınkaya kurmuştur. Antrenman programı ve çalışmalar tamamen Atagün Yalçınkaya önderliğinde, onun profesyonel milli sporculardan oluşturulan antrenör kadrosu tarafından yaptırılır.
Üsküdar’da kickboks kursu ve kickboks antrenmanı yapmak isteyen tüm sporseverlere, yaş sınırlaması olmaksızın hizmet vermektedir.


İster hayallerine ulaşmak isteyen büyük bir şampiyon adayı olmak isteyin, istersenizde kendinizi savunmayı öğrenip, daha sağlıklı kondisyonu yüksek, fit bir vücuda sahip olmak isteyin. Üsküdar Boks Academy’de herkes için bir antrenman modelimiz var.
Üyelerimize ve Boks Academy markasına özel antrenman programları ile yaş sınırlaması olmaksızın tüm boks severleri Üsküdar’daki kickboks kurslarımıza davet ediyoruz

Yorum
wapp.pngWhatsApp