+90 5458161618
Üsküdar'daki merdiven altı boks salonlarını unutun. Boks Academy markası ile Üsküdar'da yeni bir Boks salonu açılıyor.
Üsküdar'da Boks Salonları

Üsküdar'da yeni bir Boks salonu Burhan Felek spor kompleksi karşısında açılıyor. 

Üsküdar'daki boks salonumuza kayıt olan üyelerimize sadece boks öğretmekle kalmıyor crossfit, kuvvet, çabukluk, koordinasyon, kondisyon, reflex ve internal antrenmanlar yaptırıyoruz. 

Boks kurslarımızda yaptığımız sistemli çalışmalar ile dışardan bütün kas gruplarınız çalıştığı gibi içerden de ciğer kapasiteniz ve kondisyonunuz artacak. Boks antrenmanlarında yüksek konsantrasyon gerektiren çalışmalar mental anlamda zihninizinde çalışmasını sağlayacak.Bu çalışmalarla beraber kendinizi daha sağlıklı ve fit hissedeceksiniz. 

Yaşım geçti acaba bende boks yapabilirmiyim diye düşünmeyin. Yeterki kendinize güvenin. Üsküdar Boks Academy'deki salonumuzda her yaşa ve her seviyeye uygun antrenman programlarımızla, darbeye maruz kalmadan sadece boks antrenmanları yapacaksınız.  

Üsküdar'daki boks salonumuz yaklaşık 400 metrekaredir.Tavan yüksekliği 10 metredir. Bay, bayan soyunma odası ve duşlar, profesyonel kum torbaları, açık otopark, fonksiyonel ağırlık ekipmanları ve uzman boks antrenörü kadrosu ile sizlere alışılmışın dışında bir antrenman modeli ile boks antrenmanları yaptırmayı hedeflemektedir. 

Dünyada büyük bir trend halinde olan boks antrenmanlarını, Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu Atagün Yalçınkaya önderliğinde tamamen eski Milli sporculardan kurulu bir kadro ile öğretmekte ve boks antrenmanları yapmaktayız. 

Üsküdar'daki Boks salonumuzda herkes için bir antrenman modeli var. 

Lisanslı bir boksör olabilir ve hayallerinize Üsküdar Boks Academy markası ile ulaşabilirsiniz. 

Üsküdar Boks Academy'de şimdi boksa başlayın ve hayallerinizi ertelemeyin. 

Yorum
wapp.pngWhatsApp