+90 5458161618
Üsküdar Boks Academy Burhan Felek Spor Kompleksi karşısında açıldı.
Üsküdar Boks Academy

 

İstanbul’un en büyük boks salonu Üsküdar’da açıldı. 3. Şubemiz olan Üsküdar Boks Academy’de sizlerde yerinizi alın.


Üsküdar Boks Academy yaklaşık 500 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuştur. 10 metre tavan yüksekliği ile İstanbul'un en ferah ve hijyenik boks salonlarından biridir. Boks öğrenmenin haricinde antrenmanları daha eğlenceli bir hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Üsküdar şubemizde salon futbolu, basketbol ve diğer eğitsel oyunlarıda boks antrenmanları öncesi ısınma olarak yapma fırsatı bulacaksınız.

Bay, bayan soyunma odası ve duşlar, 70 araç kapasiteli ücretsiz otopark, profesyonel kum torbaları, basketbol, voleybol, futsal gibi eğitsel oyunlar, fonksiyonel ağırlık ekipmanları, crossfit, bakımlı ve hijyenik boks salonu ve Milli sporculardan kurulu kadrosu ile Üsküdar Boks Academy'de her yaş ve her seviye için bir antrenman modeli var.
Üsküdar Boks Academy’de tamamen Milli sporculardan kurulu bir kadro ile boks severlere hizmet vermekteyiz. Boksun en düzgün tekniklerini ve en doğru temel eğitimi
Boks Academy Üsküdar şubesinde öğrenin.


Boks antrenmanlarının içinde sadece boks öğrenmekle kalmayacak, crossfit, kuvvet, çabukluk, koordinasyon, kondisyon ve interval boks antrenmanları ile cardio sistemde boks antrenmanları yapacaksınız.


Üsküdar Boks Academy'de başlangıç olarak haftada 3 gün boks antrenmanları yapmaktayız.
Pazartesi - Çarşamba - Cuma 19.00 ve 20.00 olmak üzere 2 ayrı seansımız vardır. 

Üsküdar Boks Academy kurs fiyatları
1 aylık kurs ücreti 200 TL
3 aylık kurs ücreti 500 TL
6 aylık kurs ücreti 900 TL
1 yıllık kurs ücreti 1.600 TL

Yorum
wapp.pngWhatsApp