+90 5458161618
Dünya Şampiyonu ve Survivor'un yıldız ismi Adem Kılıçcı, Survivor şampiyonu Milli kürekçi Ogeday Girşken, Trabzonspor'un yıldız futbolcusu İbrahima Yattara ve Beşiktaşlı eski Milli futbolcu Ahmet Dursun Boks Academy Maltepe şubesini ziyaret ettiler.
Sporun Yıldızları Boks Academy Maltepe Şubemizde

Boks Academy Maltepe Şubemizde Yıldızlar Geçiti

Boks Academy Maltepe şubemize yıldız isimler gelerek ziyarette bulundular. Boks Academy kurucusu Milli boksörümüz Atagün Yalçınkaya'nında aralarında bulunduğu Milli sporcular, Boks sporu hakkında detaylı bilgi aldılar. 

Beşiktaşın yıldız futbolcusu Ahmet Dursun;

Futbolu bıraktıktan sonra boksa başladım ve düzenli olarak boks antrenmanları yapıyorum,Boks,  dışarıdan bakıldığında bir dövüş sporu olarak görülsede ciddi anlamda inanılmaz bir kondisyon ve dayanıklılık gerektiren bir spor. Keşke insanlar boksa ön yargılı bir biçimde bakmayıp boks antrenmanı yapabilse. Herkesin bir anlamda boksa ihtiyacı var. Hem formunuzu korumak hemde kendinizi savunmak adına inanılmaz iyi bir spor herkese tavsiye ediyorum diye konuştu. 

Boks Academy Maltepe şubesindeki boks salonunu çok iyi bulduklarını ifade eden ünlüler, Gerçekten çok iyi bir boks salonu olmuş buraya çalışmaya gelen insanlar gerçekten çok şanslı. Atagün Yalçınkaya gibi bir boksörden hem boks eğitimi alacaklar hemde böylesine güzel bir salonda antrenman yapma fırsatı bulacaklar.

Milli boksörlermizden Adem Kılıçcı'nında sık sık antrenmanlarını gerçekleştirdiği Boks Academy Maltepe şubesinde Adem Kılıçcı'da kısa bir boks dersi verdi. 

Yorum
wapp.pngWhatsApp