+90 5458161618
info@boksacademy.com
Scott Gilfoid; Tim Bradley, Errol Spence'in İngiltere'ye girme şansını ve yaklaşan mücadelesinde IBF welterweight şampiyonu Kell Brook'u (36-1, 25 KOs) yenmeyi sever. Boks maçı tarihleri kesinleşmedi, ancak son haberler, 27 Mayıs'ta veya 3 Haziran'da İngiltere'de gerçekleşecek şeklinde dedi.
Profesyonel Boks Habaerleri

Gördüğüm kadarıyla, Brook çok yetenekli Spence'le yüzleşmeyi seçerken çok fazla cesaret gösteriyor, çünkü birçok kişi tarafından welterweight sikletindede şampiyon olarak görülüyor. Brook, Spence'tan kaçmak için IBF ünvanını boşaltmış olabilir ve yakın zamanda yaraladığı sağ göz yuvasını kendini kandırmaya bahane olarak kullanabilirdi. Brook inatla IBF ünvanıyla ilgilenmeye karar verdi, bu yüzden şimdi 26 yaşındaki Spence ile ringe çıktığında nakavt olabilir.

Bradley Brook'i Spence ile zor zaman geçirdiğini düşünüyor. Bradley, Brook'un boks maçı için 147 kiloluk limitine kadar erimesinin zor olacağını düşünüyor. Brook, IBF / IBO / WBA / WBC orta siklet şampiyonu Gennady Golovkin'e karşı yaptığı son dövüşünde orta sıklette savaştı ve 5. Raunda durduruldu. Bradley Brook'de 147 yaşında kilo vermek ve kendisinin hayran olduğu Spence gibi tehlikeli bir adamla karşı karşıya kalması için gerçekten zor olacağını söylüyor.

Bradley, Spence'in "Karanlık bir at" olduğunu söylüyor. Diğer bir deyişle, 147 lb'lik bölümde büyük bir yıldız olma eşiğinde olan az bilinen bir savaşçı. Spence, organizatörleri tarafından yavaşça boks maçına hazırlandı. Muhtemelen bu aşamada uzun zaman önce olmalıydı, yönetimi kariyerine vakit ayırdı. Umarım eğer Spence Brook'u yenerse, WBA / WBC welterweight şampiyonu Keith Thurman'a karşı bir birleşme gibi diğer büyük boks maçlarını kazanabilir.

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.