+90 5458161618
info@boksacademy.com
İstanbul'un en iyi boks salonunda Olimpiyat ikincisi boksörümüz Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel ekibi eşliğinde özel boks dersi almak isteyen herkesi Maltepe Boks Academy'e bekliyoruz.
Özel Boks Dersi  Verenler

Özel boks derslerimiz sizlerin hocanızla belirleyeceğiniz gün ve saatlerde birebir olarak boks eğitimi alacağınız şekilde düzenlenir. Sizler için  özel olarak hazırlanmış antrenman programları ile boks antrenmanının içinde olan bütün antrenman metotları uygulanır.

Kişiye özel boks derslerinde birebir eğitim alacağınız için hem daha hızlı ierleyecek, hem de boksun bütün tekniklerini daha iyi öğrenme fırsatı yakalayacaksınız.

Grup boks derslerinde olmayan boksta lapa çalışması birebir özel boks derslerinde çok sık uygulanır. Böylece daha keyifli antreman yapmanızı ve boks tekniklerini hocanızla birebir daha iyi öğrenmenizi sağlar.

Birebir özel boks derslerinde sadece boks öğrenmekle kalmayacak boks antrenmanının içinde geçen bütün antrenman metotlarını da özel olarak uygulayıp öğrenmiş olacaksınız. 

Boksta kuvvet antrenmanları, çabukluk antrenmanları, kondisyon ve koordinasyon  antrenmanları farklı programlarla sizlerin gelişimi için ayrı ayrı uygulanır.

Doğru boks tekniklerini farklı antrenman metotlarıyla milli boksörlerden öğrenmenin ayrıcalığını Maltepe Boks Academy'de yaşayın. 

İstanbul'da özel boks dersleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.