+90 5458161618
İstanbul Alt Üst Minikler Boks Şampiyonası’nda ringe çıkan geleceğin olimpiyat şampiyonu boksörlerimiz, 4 altın, 1 gümüş ve 5 bronz madalya alarak minikler İstanbul boks şampiyonasına damga vurdular..
Minik Fenerbahçeli Boksörlerimiz 10 Madalya KazandıSarıyer kapalı  Spor Salonu’nun da düzenlenen   İstanbul Alt Üst Minikler Boks Şampiyonası’nda final maçları bugün yapıldı ve minik boksörler geleceğe dair umut vaat etti .Bugün yapılan final müsabakaları ile son bulan turnuvada madalya alan isimler şu şekilde; alt miniklerde; 32,5 kg Yunus Emre Uyar, 41,5 kg Muhammed Akcura, üst miniklerde ise; 43 kg Uğurcan Arpağ, 52 kg Metehan Bozkurt kürsünün ilk basamağında yer aldılar. Üst miniklerde 59 kg Eray Orman gümüş madalya kazanırken; alt miniklerde 37 kg Umutcan Demir, 48 kg Abdulsamet Aksayan, üst miniklerde ise 43 kg Berdan Canlan, 46 kg Yusuf Özkan, 59 kg Muhammet Burak Duran bronz madalyanın sahibi oldular. 

Fenerbahçe boks şubesi antrenörlerimizden Atagün Yalçınkaya; İstanbul alt ve üst minikler İstanbul boks şampiyonası Türkiye boks şampiyonası öncesi minik boksörlerimiz için  iyi bir tecrübe oldu. Bizim asıl hedefimiz Türkiye boks şampiyonası. Burada sporcularımızın eksikliklerini gördük ve ona göre bir antrenman programı hazırlayacağız. Fenerbahçe boks şubesinde yetişen minik boksörlerimiz geleceğe dair umut veriyor şeklinde konuştu.

Yorum
wapp.pngWhatsApp