+90 5458161618
info@boksacademy.com
Maltepe'de Kickboks kursları tüm hızıyla devam ediyor.
Maltepe'de Kickboks Kursları

Maltepe Kickboks Academy'de her yaşa uygun Kickboks kursu kayıtlarımız devam ediyor. Maltepe Yalçın Kızılay kapalı spor salonu içerisinde bulunan Kickboks Academy kickboksu en doğru ve düzgün hali ile öğretiyor. 

Olimpiyat 2.si ve Avrupa şampiyonu boksörümüz Atagün Yalçınkaya önderliğinde milli sporculardan kurulu bir kadro ile sizlerde kickboks antrenmanı yapabilir ve kickboksun en doğru eğitimini alabilirsiniz. Kickboks kurslarımızda herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Her yaş ve seviyeden kickboks severler Kickboks Academy'de Kickboks eğitimi alabilir. 

İster daha sağlıklı zinde ve fomda bir vücuda kavuşarak kickboks antrenmanları yapmak isteyin, istersenizde lisanslı bir kickboksör olup resmi müsabakalara çıkmak isteyin. kickboks Academy'de herkes için kickboks eğitimi var. 

Maltepe Kickboks Academy'de kickboks kursuna kayıt olan üyelerimize, sınırsız havuz, sauna, fitness ve zumba, plates gibi tüm grup dersleri hediye. 

Maltepe'de kickboks kursları alan bütün kickboks severlerin ortak buluşma noktası haline gelen Kickboks Academy'e uğramadan merdiven altı olarak tabir ettiğimiz kickboks salonlarına kayıt olmamanızı tavsiye ediyoruz

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.