+90 5458161618
Maltepe Yalçın Kızılay spor salonunda yaklaşık 5000 metre kapalı alan üzerine kurulu olan tesisimizde spor yapma keyfini yakından hissetmek için sizleri deneme boks kursu antrenmanımıza davet ediyoruz.
Maltepe'de Boks Kursu ve Boks Eğitimi

Maltepe boks Academy'de Olimpiyat ikincisi ve Avrupa Şampiyonu boksörümüz Atagün Yalçınkaya ve onun profosyenel ekibi eşliğinde Her yaşa uygun boks kurslarına devam ediyor.

Boks kursuna kayıt olduğunuzda sadece boks eğitimi almış olmayacak kuvvet,kuvvetde devamlılık, koordinasyon,kondisyon ve çabukluk antrenmanları ile daha sağlıklı, zinde, formda ve fit bir vücuda sahip olacaksınız.

Maltepe boks akademide boks kurslarımıza üye olan tüm boks severlere sınırsız bir şekilde havuz, sauna ve fitness kullanımı hediyesi veriyoruz. 

İster hobi amaçlı, isterseniz de müsabık boksör olabilmek ve hayallerinize ulaşabilmek için boks antrenmanlarımıza katılın. İstanbul'un en iyi ve en kaliteli boks salonunda uzman antrenörler eşliğinde boks derslerimizde sizlerde en düzgün boks eğitimini milli sporculardan alın.

Maltepe'de boks kursu ve boks eğitimi almak isteyen bütün sporseverleri Boks Academy'e bekliyoruz.

Yorum
wapp.pngWhatsApp