+90 5458161618
info@boksacademy.com
İstanbul Maltepe'de Boks kurslarımız devam ediyor. Her yaşa uygun boks kursu kayıtlarımız için iletişime geçiniz.
Maltepe'de Boks Kursları

İstanbul Maltepe Boks Academy'de her yaşa uygun boks kursu kayıtlarımız devam ediyor. Maltepe Yalçın Kızılay kapalı spor salonu içerisinde bulunan Boks Academy boksu en doğru ve düzgün hali ile öğretiyor. 

Olimpiyat 2.si ve Avrupa şampiyonu boksörümüz Atagün Yalçınkaya önderliğinde milli sporculardan kurulu bir kadro ile sizlerde boks antrenmanı yapabilir ve boksun en doğru eğitimini alabilirsiniz. Boks kurslarımızda herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Her yaş ve seviyeden boks severler Boks Academy'de boks eğitimi alabilir. 

İster daha sağlıklı zinde ve fomda bir vücuda kavuşarak boks antrenmanları yapmak isteyin, istersenizde lisanslı bir boksör olup resmi müsabakalara çıkmak isteyin. Boks Academy'de herkes için boks eğitimi var. 

Maltepe Boks Academy'de boks kursuna kayıt olan üyelerimize, sınırsız havuz, sauna, fitness ve zumba, plates gibi tüm grup dersleri hediye. 

Maltepe'de Boks kursları alan bütün boks severlerin ortak buluşma noktası haline gelen Boks Academy'e uğramadan merdiven altı olarak tabir ettiğimiz boks salonlarına kayıt olmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.