+90 5458161618
Maltepe Yalçın Kızılay kapalı spor salonu içerisinde kurulu olan Boks Academy by Atagün Yalçınkaya’da büyük kampanya. Boks kursuna kayıt olan üyelerine havuz, sauna ve fitness kullanımını sınırsız bir şekilde hediye veriyor.
Maltepe Boks Academy’de Büyük Kampanya

 

Maltepe’de boks kursuna kayıt olmak isteyen ve boks eğitimi alarak daha sağlıklı, zinde, formda bir vücutla boks antrenmanı yapmak isteyenlerin ortak noktası Maltepe Boks Academy.

Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu milli boksörümüz Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel ekibi eşliğinde sizler için aylık hazırlanmış düzenli ve güncel antrenman programlarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Maltepe Boks Academy yaklaşık 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş ve içerisinde kapalı olimpik yüzme havuzu, fitness, sauna, bakımlı, hijyenik soyunma odaları, duşları ve sosyal etkinlikleriyle kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz bir ortamda keyifli arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir spor kompleksidir.

İstanbul Anadolu yakasında boks kursu ve boks eğitimi almak isteyen sporseverler Maltepe Boks Academy’de deneme boks kursu antrenmanlarımıza katılmadan başka boks salonlarına kayıt yaptırmamaları konusunda özellikle uyarıyoruz. 

Maltepe Boks Academy’de boks kursuna kayıt olan üyelerimize havuz sauna fitness hediye !!!

Yorum
wapp.pngWhatsApp