+90 5458161618
info@boksacademy.com
Maltepe Küçükyalı'da boks kursu ve boks eğitimi almak isteyen sporseverleri Maltepe Boks Academy'e bekliyoruz. Ayrıca boks kursuna kayıt olan üyelerimize havuz, sauna ve fitness hediye. Her yaşa uygun boks kurslarımıza katılmak için bizimle iletişime geçin.
Küçükyalı'da Boks Kursu

İstanbul’da en iyi boks salonları Kadıköy ve Maltepe’de tüm boks severlere hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Anadolu yakasında Boks kursu hizmeti verdiğimiz 2 adet boks salonumuz bulunmaktadır. Bunlardan biri Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı tesisleri boks şubesi diğer şubemiz ise yaklaşık 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Maltepe Yalçın Kızılay Spor salonundaki Boks Academy’dir.

Fenerbahçe Boks Kulübü

Küçükyalı'da boks kursu ve boks eğitimi almak istiyorsanız Fenerbahçe spor kulübü Dereağzı tesisleri boks şubesine gelmeden merdiven altı boks salonlarına kayıt olmamanızı öneriyoruz.

Fenerbahçe spor kulübü Boks şubesinde Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel milli boksörlerden kurulu antrenör kadrosu ile çalışma imkanını yakından deneyimleyebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanmış farklı antrenman metotları ile boks sporunun bütün inceliklerini ve tekniklerini öğrenebilir, eğlenceli antrenmanlar ile sosyal arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Boks Şubesinde alacağını hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

-300 araç kapasiteli ücretsiz otopark

-Sauna

-400 metre atletizm tartan pisti

-Açık hava antrenmanları yaptığımız futbol sahaları

-Tam profesyonel boks ringi

-Profesyonel kum torbaları

-Bay, bayan soyunma odası ve duşlar

-Kondisyon salonu

-Kafeterya

Maltepe Boks Academy

Küçükyalı'da boks kursu ve boks eğitimi almak istiyorsanız Maltepe Boks Academy’e gelmeden merdiven altı boks salonlarına kayıt olmamanızı öneriyoruz.

Maltepe Boks Academy’de Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel milli boksörlerden kurulu antrenör kadrosu ile çalışma imkanını yakından deneyimleyebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanmış farklı antrenman metotları ile boks sporunun bütün inceliklerini ve tekniklerini öğrenebilir, eğlenceli antrenmanlar ile sosyal arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Maltepe Boks Academy’de alacağınız hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

-Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu

-1000 metrekare fitness salonu

-İzotonik makineler

-Sauna

-Free weight

-150 araç kapasiteli kapalı ücretsiz otopark

Boks kurslarımızda boks eğitimi almakla kalmayacak; Crossfit, kuvvet, kuvvetde devamlılık, kondiyon, interval antrenmanlar, çabukluk antrenmanları gibi değişik antrenman metotları ile bütün kas gruplarınız çalışmış olacak.

Boks kursumuza her yaştan insan katılabilir ve bizlerden boks eğitimi alabilir. Kadınlar için boks kursu, çocuklar için boks kursu, yetişkinler için boks kursu seanslarımızdan herhangi birini seçebilir ve boks derslerimize katılabilirsiniz.

Birebir özel boks dersleri

Zamanını, gününü ve saatini boks antrenörünüzle birlikte beraber belirleyeceğiniz özel boks derslerimizde birebir boks eğitimi alabilir ve farklı antrenman metotları ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

İstanbul’da boks kursu ve boks eğitimi almak istiyorsanız boks salonlarımızda deneme boks antrenmanımıza katılmadan karar vermeyin.

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.