+90 5458161618
info@boksacademy.com
Eski milli sporcu kadın hocamızdan kadınlara özel boks kursu seansımız açılmıştır.
Kadınlara Özel Boks Kursları

Kadınların daha özgürce spor yapması ve boks kurslarımızda kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak amacı ile Boks Academy Maltepe dap royal center şubemizde kadınlar için özel boks kursu seansımız açılmıştır. 

Fitness center'lara üye olup, aradığınızı bulamıyor ve bir türlü iyi bir motivasyonla spor yapamıyorsanız boks antrenmanlarımız tamda sizlere göre. 

Boks, farklı antrenman metotları ile bütün kas gruplarınızı çalıştırdığı gibi, içeriden de kondisyon olarak geliştirir ve cardio antrenman sistemimiz ile yağ yakımınız çok hızlı bir şekilde ilerler. 

Dünyada büyük bir trend haline gelen boks antrenmanlarını artık kadınlarda hem kendilerini korumak hemde aradığı bikini vücuduna kavuşmak, daha sağlıklı fit ve zinde olabilmek için yapıyor. 

Kadınlara özel boks antrenmanlarımızda, boksu ve kendinizi savunmayı öğreneceksiniz. Boks antrenmanlarımızda Koordinasyon, kondisyon, crossfit, dayanıklılık çabukluk ve kuvvet antrenmanları gibi farklı antrenman metotları ile antrenmanlar yapmış olacaksınız. 

Boks salonumuza girdiğiniz andan itibaren, antrenman süresince sizleri eski kadın milli sporcularımız karşılayacak ve sizlere tüm incelikleri ile boksun en doğru halini öğreteceklerdir. 

Sizlerde kadınlara özel boks kursu seanslarımıza katılın ve  hem kendinizi savunmayı öğrenin hemde sizler için özel olarak hazırlanmış güncel antrenman programlarımız ile aradığınız bikini vücuduna kısa sürede sahip olun.

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.