+90 5458161618
Kadıköy'de boks salonları dendiğinde akla gelen ilk yer Türkiye'nin en büyük boks kulübü Fenerbahçe boks şubesidir. Kadıköy'de yaklaşık 90 dönüm arazi üzerine kurulu olan tesislerimizde sizlerde boks kurslarımıza katılarak boks antrenmanı yapabilirsiniz
Kadıköy'de Boks Salonları

İstanbul’da en iyi boks salonları Kadıköy'de boks severlere hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Anadolu yakasında Boks kursu hizmeti verdiğimiz 2 adet boks salonumuz bulunmaktadır. Bunlardan biri Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı tesisleri boks şubesi diğer şubemiz ise yaklaşık 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Maltepe Yalçın Kızılay Spor salonundaki Boks Academy’dir.

Boks antrenmanlarınmızın içinde sadece boks eğitimi almakla kalmıyor, farklı antrenman metotları ile daha kuvvetli, daha hızlı ve daha fit bit görünüm almanıza yardımcı oluyoruz. Fenerbahçe boks kulübünde boks kurslarımıza her yaştan ve her seviyeden kursiyer katılabilir ve Fenerbahçe boks ailemizin bir ferdi olabilir. En doğru boks tekniklerini ve en doğru antrenman metotlarını Milli boksörlerden kurulu uzman boks antrenörü kadromuzdan öğrenmek için sizleri Fenerbahçe boks kulübüne boks yapmaya davet ediyoruz.

Fenerbahçe Boks Kulübü

Kadıköy’de boks kursu ve boks eğitimi almak istiyorsanız Fenerbahçe spor kulübü Dereağzı tesisleri boks şubesine gelmeden merdiven altı boks salonlarına kayıt olmamanızı öneriyoruz.

Fenerbahçe spor kulübü Boks şubesinde Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel milli boksörlerden kurulu antrenör kadrosu ile çalışma imkanını yakından deneyimleyebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanmış farklı antrenman metotları ile boks sporunun bütün inceliklerini ve tekniklerini öğrenebilir, eğlenceli antrenmanlar ile sosyal arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Boks Şubesinde alacağını hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

-300 araç kapasiteli ücretsiz otopark

-Sauna

-400 metre atletizm tartan pisti

-Açık hava antrenmanları yaptığımız futbol sahaları

-Tam profesyonel boks ringi

-Profesyonel kum torbaları

-Bay, bayan soyunma odası ve duşlar

-Kondisyon salonu

-Kafeterya

İstanbul'daki en iyi ve en modern boks salonlarında sizleri deneme boks antrenmanlarımıza bekliyoruz.

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp