+90 5458161618
Kadıköy Fenerbahçe Boks Şubesi

Fenerbahçe Boks Şubesi Kadıköy

Fenerbahçe boks şubesi  Kadıköy yaklaşık 90 dönüm arazi üzerine kurulu bir spor kompleksi içerisinde yer almaktadır.
Türkiye’nin en büyük boks kulübü olan Fenerbahçe Boks, yetiştirdiği kariyerli elit sporcular ile Türkiye’nin boks branşında lokomotifi olma misyonunu üstlenmiştir.
Fenerbahçe Boks şubesi yetiştirdiği elit sporcuların yanı sıra her yaş ve her seviye için boks kursu hizmeti vermektedir.

IMG_02551.JPG

Hiç bir deneyiminiz olmasa dahi istediğiniz zaman sınıflarımızdan birine kayıt olabilir ve bu heyecanı profesyonel eğitmenleriniz ile doğru bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Başlangıç seviyesinden başlayacak ve başlangıç seviyesinde tamamen milli sporculardan kurulu profesyonel bir ekipten başlangıç temel boks eğitimi alacaksınız. Başlangıç seviyesi eğitimi yaklaşık 1 ay sürmektedir.

Başlangıç seviyesi sınıfını geçtikten sonra eşli çalışmalar, ip atlama, gölge boksu, kum torbası antrenmanları gibi birçok antrenman modeli ve metodu ile antrenmanlar yapacaksınız.

Fenerbahçe Boks şubesinde yapacağınız antrenmanlarda sadece boks öğrenmek ve boks antrenmanları yapmakla kalmayacak, crossfit, kuvvet, kuvvetde devamlılık, koordinasyon, kondisyon, fonksiyonel fitness gibi cardio sistemde antrenmanlar yapmış olacaksınız.

IMG_87811.JPG

Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu milli boksör Atagün Yalçınkaya önderliğinde, sizler için aylık olarak planlanmış antrenman programları, vücudunuzdaki bütün kas gruplarını çalıştırdığı gibi içerden de ciğer kapasitenizi ve kondisyonunuzu artırmış olacak. Düzenli ve disiplinli antrenmanlar ile mental anlamda zihniniz refleksleriniz, çabuk karar verme kabiliyetiniz ve özgüveniniz artış gösterecek.

Fenerbahçe spor kulübü Lefter Küçükandonyadis tesislerinde alacağınız hizmetler aşağıdaki gibidir,

  • Açık hava antrenmanları ve koşular yaptığımız 400 metre profesyonel atletizm sahası
  • Nizami ölçülere uygun profesyonel müsabaka ringi
  • Çok amaçlı kum torbaları
  • Sauna
  • Bay Bayan soyunma odası ve duşlar
  • 400 araç kapasiteli açık otopark
  • Antrenmanlardan sonra dinlenebileceğiniz peyzaj alanları.

 

Fenerbahçe spor kulübü boks şubesinde haftada üç gün boks antrenmanları yapmaktayız.

Adres: Fenerbahçe Spor Kulübü Lefter Küçükandonyadis Tesisleri Minur Nurettin Selçuk Cad. Kızıltoprak – Kadıköy – İstanbul

Telefon: 0545 816 16 18

e-Mail: [email protected]

wapp.pngWhatsApp