+90 5458161618
info@boksacademy.com
İstanbul'da Anadolu yakasına kurduğumuz boks kulüpleri sayesinde sporseverler artık boksun bütün tekniklerini şampiyon milli boksörler eşliğinde öğrenecek.
İstanbul'daki Boks Kulüpleri

Fenerbahçe Boks Kulübü

Türkiye'nin en büyük boks kulübü olan Fenerbahçe boks şubesi yetiştirdiği şampiyon sporcularla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Fenerbahçe boks kulübünde ister şampiyon bir boksör olmak ve hayallerinize ulaşmak isteyin, isterseniz de daha sağlıklı, fit ve kondisyonu yüksek bir vücuda sahip olmak isteyin. Her ne düşüncede olursanız olun boksun bütün tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz. Olimpiyat ikincisi boksörümüz Atagün Yalçınkaya ve onun milli boksörlerden kurulu profesyonel ekibi eşliğinde boksun en doğru halini bizlerin kurmuş olduğu İstanbul'un en iyi boks kulüplerinde öğrenme şansını elde etmek için sizleri boks kulüplerimizden boks eğitimi almaya davet ediyoruz.

Maltepe Boks Academy 

İstanbul Anadolu yakasında boks kursu ve boks eğitimi almak istiyorsanız Maltepe Boks Academy'e uğramadan bir boks kulübüne kayıt olmamanızı tavsiye ediyoruz

Yaklaşık 5000 metre² kapalı alan üzerine Yalçın Kızılay Spor salonu içerisinde kurulu olan Maltepe Boks Academy boks kursuna kayıt olan üyelerine havuz, sauna ve fitness hediyesi veriyor. 

Olimpiyat ikincisi milli boksörümüz Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel antrenör ekibi eşliğinde boks kurslarımıza katılarak boks eğitimi almak için bizimle iletişime geçin. 

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.