+90 5458161618
info@boksacademy.com
İstanbul'un en iyi ve en kaliteli boks salonlarında sizlerde boks kurslarımıza katılarak milli sporculardan kurulu profesyonel bir kadro ile boks eğitimi alabilirsiniz.
İstanbul'da Boks Dersleri

Boks günümüzün en önemli sağlık, kuvvet ve kondisyon sporlarından bir tanesidir. Boks eğitimini işi bilmeyen, hayatında tek bir kere ringe çıkmayan, kendini boks hocası olarak tanıtan kişilerden  aldığınızda ciddi sakatlık riskleri ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Artık teknoloji ve internet çağında yaşıyoruz araştırmadan, boks antrenörünün geçmişine bakmadan kesinlikle bir boks kursuna kayıt olmayın.

Merdiven altı olarak tabir ettiğimiz, oksijensiz ve sağlıksız ortamlarda boks ve spor yapmanız sizin sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Spor aktivitelerinizi gerçekleştirirken hijyene ve spor yapacağınız ortama dikkat etmeniz gerekir. Köhne, bakımsız ve güneş ışığı görmeyen karanlık spor salonlarında boks yapmayın.

İster Fenerbahçe Spor kulübü boks şubesine isterseniz de Maltepe Boks Academy'e gelin boksun en doğru ve en düzgün halini uzman antrenörlerden kurulu profesyonel bir ekipten öğrenmenin verdiği güvenle daha sağlıklı ve fit kalın. 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.