+90 5458161618
Fenerbahçe Boks Şubesi sporcuları, İstanbul Sarıyer Spor Salonu’nunda 23-27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Boks Şampiyonası maçlarında ringe çıkıp mücadele edecek.
Fenerbahçe Boks Takımı İstanbul Şampiyonası’nda

Fenerbahçe Boks Şubesi sporcuları, İstanbul Sarıyer Spor Salonu’nunda  23-27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Boks Şampiyonası maçlarında ringe çıkıp mücadele edecek.

Boksörlerimiz, eleme maçlarından iyi bir dereceyle ayrıldıkları takdirde Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etme hakkı kazanacak.

Fenerbahçe boks şubesi antrenörlerimizden Atagün Yalçınkaya;

Fenerbahçe boks şubesi olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Alt yapıda yetişen sporcularımız ve şehir dışında olan transferlerimiz ile İstanbul boks şampiyonası için 15 günlük bir kamp dönemi geçirdik. Fenerbahçe boks şubesi Türkiye’nin en güçlü takımına sahip. Aldığımız başarılı sonuçlar ve madalyalar bunun en somut delilidir. Hedefimiz Takım halinde İstanbul boks şampiyonasında da şampiyon olmak ve Türkiye boks şampiyonasına en yüksek sayı ile gidip Türkiye şampiyonu sporcular çıkarıp Milli takımımıza kazandırmaktır diye konuştu.

İstanbul Şampiyonası’nda ringe çıkacak olan sporcularımızın isimleri şu şekilde:

49 kg Ramazan Özbuğanlı, 52 kg Serdar Abay, 56 kg Gaffur Aslan, Selçuk Eker, Ali İhsan Alagaş, Abdullah Dursun, 60 kg Hakan Doğan, Tarık Sözer, 64 kg Ramazan Esen, Volkan Gökçek, Muhammet Gültekin, 69 kg Hakan Kanyar, Onur Şipal, Yağız Karagöz, 75 kg Önder Şipal, Hasan Ozan, Turgay Erdemir, 81 kg Burak Aksın, Gençkan Yağmur, Mustafa Ali Çavdar, Furkan Medetoğlu, +91 kg Eren Uzan, +91 kg Canberk Ertan.

Yorum
wapp.pngWhatsApp