+90 5458161618
Sarıyer Spor Salonu’nunda yapılan İstanbul Boks Şampiyonası Eleme maçlarında ilk gün geride kaldı. Fenerbahçeli boks takımımız ilk gün aldığı 8 galibiyet ile şampiyonaya iyi bir başlangıç yaptı.
Fenerbahçe Boks Takımı İstanbul Şampiyonası’nda 1. Gün Sonuçları

Birinci gün müsabakalarında ringe çıkan 8 Fenerbahçeli boksörümüz de adını bir üst tura yazdırdı.  60 kg Tarık Sözer, 64 kg Ramazan Esen, 64 kg Muhammet Gültekin, 69 kg Hakan Kanyar, 69 kg Yağız Karagöz, 75 kg Önder Şipal, 75 kg Tugay Erdemir, 75 kg Hasan Ozan rakiplerini mağlup etmeyi başardılar.
Fenerbahçe boks şubesi İstanbul Ferdi Boks Şampiyonasına fırtına gibi başlayıp, 8 müsabakanın tamamını büyük üstünlükle kazandı.

Fenerbahçe Boks şube sorumlusu Mert Öztemel;

Şampiyonaya iyi bir başlangıç yapan Fenerbahçeli boksörlerimizi kutluyorum. Türkiye boks şampiyonası öncesi sporcularımızın performansını ve iyi sonuçlar aldıklarını görmek oldukça memnun etti bizleri. Burası iyi bir prova oldu. Hedefimiz Türkiye boks şampiyonasında altın madalyaları Fenerbahçe boks şubesine kazandırmak şeklinde konuştu.


Şampiyona yarın yapılacak müsabakalarla devam edecek.

 Boksörlerimiz, eleme maçlarından iyi bir dereceyle ayrıldıkları takdirde Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etme hakkı kazanacak.

Yorum
wapp.pngWhatsApp