+90 5458161618
Fenerbahçe Dereağzı tesisleri boks şubesinde her yaşa uygun boks kursu kayıtlarımız devam ediyor. Fenerbahçe boks okulu yılın her dönemi kayıt almaya başladı.
Fenerbahçe Boks Okulu Kayıtları

Fenerbahçe Dereağzı tesisleri boks şubesinde her yaşa uygun boks kursu kayıtlarımız devam ediyor. Fenerbahçe boks okulu yılın her dönemi kayıt almaya başladı.

Çocuklar için boks kursu, kadınlar için boks kursu ve yetişkinler için boks kursu seansları ile Fenerbahçe boks okulu antrenörleri eşliğinde sizlerde boks eğitimi alabilirsiniz.

Fenerbahçe boks okulumuzda her yaş ve seviye için boks kurslarımıza gelerek boksun en doğru ve düzgün halini şampiyon eski milli boksörler eşliğinde öğrenmenin verdiği güvenle kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissedin.

Fenerbahçe boks okulunda ister hayallerine kavuşmak isteyen bir şampiyon, isterseniz de boks antrenmanı yapmak isteyen bir sporsever olun. Her ne amaçla gelirseniz gelin boksun bütün inceliklerini ve en doğru tekniklerini Fenerbahçe boks okulunda öğrenin.

Fenerbahçe boks okulunda haftada 3 gün boks antrenmanı yapmaktayız. Seçmeleri geçen boksör adayını hafta içi her gün lisanslı sporcularımızın çalıştığı seansa ücretsiz ve bütün masrafları Fenerbahçe boks şubesine ait olmak üzere, Fenerbahçe boks lisansı ile resmi boks müsabakalarına çıkmasını sağlıyoruz.

Yetişkinler ve boks antrenmanı yapmak isteyen kursiyerlerimizde oldukça keyifli antrenmanlar yapacaklar.

Bunlardan bazıları şu şekildedir;

Crossfit, kuvvet antrenmanları, çabukluk antrenmanları, interval çalışmalar, koordinasyon ve kondisyon antrenmanları, tartan pistte koşular ve açık hava antrenmanları gibi antrenmanlarla sizlerde kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissedeceksiniz. 

Yorum
wapp.pngWhatsApp