+90 5458161618
Fenerbahçe Dereağzı tesisleri boks şubesinde bay, bayan her yaşa uygun, sizler için özel hazırlanmış antrenman programları ile sizlerde boks eğitimi alabilir ve boks kurslarımıza katılabilirsiniz.
Fenerbahçe Boks Kursu

Günümüzün en popüler sağlık ve kondisyon sporlarından biri olan boks sporuna insanların talepleri her geçen gün artarak devam etmeye devam ediyor. Her sektörde olduğu gibi dövüş sporlarında da kendini antrenör olarak tanıtan ve bu işi pazarlayan insanlarda aynı orantıda çoğalmaya başladı. Kendilerini dünya şampiyonu, Türkiye’nin en iyi boks kulübü olarak tanıtanlara yaklaşımınız net olmalıdır. Taksiye binip İstanbul’u bilmeyen İngiliz turist gibi dolandırılma ihtimalinizi göz önünde bulundurun ve oyuna gelmeyin.

Boks eğitimi almaya karar verdiniz ve bir boks salonunda boks kursu almak istiyorsunuz. İzleyeceğiniz yol şu şekilde olmalıdır.

1-Otomobil garajlarından boks salonlarına çevrilmiş sağlıksız, oksijensiz ve hijyenik olmayan boks salonlarında çalışmanız sizleri olumsuz yönde etkileyecektir. Ferah, açık, oksijeni bol temiz ortamlarda çalışmalısınız.

2-Boks kursuna yazılmaya karar verdiğiniz boks salonlarındaki sizleri çalıştıracak antrenörlerin özgeçmiş, başarı ve eğitim durumlarını mutlaka araştırın.

3-Teknoloji ve internet çağının getirmiş olduğu imkânlardan faydalanın. Sizleri çalıştıracak boks antrenörünü internetten araştırarak hakkında bilgi sahibi olun.            

4-Boks salonlarında boksun dışında yapılan koordinasyon, kondisyon, çabukluk ve kuvvet antrenmanı programlarının içeriklerini sorgulayın.

Fenerbahçe Dereağzı tesisleri boks şubesinde boks antrenmanlarımıza katılarak iyi bir boks eğitimi alabilir ve boks kurslarımıza katılabilirsiniz. 1 derslik deneme boks kurslarımıza katılarak bu deneyime yakından şahitlik edebilirsiniz.

Fenerbahçe spor kulübü boks şubesi olarak, Milli sporculardan kurulu bir kadro ile en iyi boks eğitimini İstanbul’un ve Avrupa’nın en iyi tesislerinde öğrenme şansı yakalayın.

 

 

 

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp