+90 5458161618
info@boksacademy.com
İstanbul Anadolu yakasında en iyi boks kursu hizmeti veren boks kulüpleri Kadıköy ve Maltepe’de. Tüm boks severlere en güncel boks antrenmanı programları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.
İstanbul'daki En iyi Boks Kursları

İstanbul Anadolu yakasında boks kursu hizmeti verdiğimiz iki adet şubemiz bulunmaktadır. Bunlardan biri Kadıköy’de 90 dönüm arazi üzerine kurulu olan Fenerbahçe spor kulübü Dereağzı tesisleri boks şubesi ve Maltepe Yalçın Kızılay kapalı spor salonunda yaklaşık 9000 metrekare kapalı alan içerisinde kurulu olan Boks Academy’dir.

Dünya’da büyük bir trend olan ve her geçen gün daha büyük ivme kazanan boks antrenmanları ülkemizde de büyük bir tutku ile yayılmaya devam ediyor. Bunun en önemli sebepleri; cardio boks antrenman sistemi ile tüm kas gruplarınızın çalışması, kondisyonu yüksek bir vücuda kısa sürede ulaşılması boks sporunun popülerliğini daha da artırıyor. Boks antrenmanı içerisinde geçen kuvvet. kuvvetde devamlılık, çabukluk, koordinasyon, kondisyon ve interval çalışmaların etkisi insanların boks antrenmanı yapmasının en önemli etkenlerindendir.

Boks antrenmanlarımızda, sizleri güler yüzlü, eski milli boksörlerden kurulu bir kadro ile karşılayacak, antrenmanın başından sonuna kadar her hareketinizi izliyor ve sizleri doğru boks teknikleri ile yönlendiriyor olacağız.

İstanbul Anadolu yakasında her yaşa ve her seviyeye uygun boks kursu kayıtlarımız tüm hızıyla devam ediyor. En doğru boks teknikleri ve en güncel boks antrenmanı programları ile sizlere yeni bir heyecan katmaya devam edeceğiz.  

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.