+90 5458161618
info@boksacademy.com
IMG, AIBA Erkekler Dünya Şampiyonalarını, Kıta Şampiyonalarını ve Dünya Boks Grupları'nı 2017'de dağıtmak için AIBA ile anlaşma yapmayı kabul etti ve anlaşma sağlandı
Dünya Boks Birliği Dev Anlaşmayı Sağladı

 

Spor, etkinlikleri, medya ve modada küresel bir lider olan IMG, Uluslararası Boks Birliği (AIBA) ile dünya çapındaki yayın haklarının satışı ve dağıtımı için bir anlaşmaya varıldığını duyurdu. Amiral gemisi Dünya Şampiyonası da dahil olmak üzere 2017'deki etkinlikler.

Anlaşma, önümüzdeki Eylül ayında Almanya'nın Hamburg kentinde düzenlenecek olan AIBA Erkekler Dünya Şampiyonası'ndan 30 saatlik canlı içerik dağıtımı yaparken, AIBA Kıta Şampiyonaları ve Dünya Boks  Serileri için de satış yapılacak.

Anlaşma, AIBA'nın AIBA ile olan mevcut ilişkisini AIBA'nın Temmuz ayında APB / WSB Olimpiyat Elemeleri Turnuvası'na dağıtmasına yardımcı olan IMG'nin mevcut bir uzantısıdır.

IMG Medya Başkan Yardımcısı  Kristian Hysen, "AIBA ile tekrar çalışmaktan ve boks portföyümüzü bu özelliklerle genişletmekten dolayı çok mutluyuz. Dünya Şampiyonasında yarışan 80 ülkeden 280 boksör ile Kıta Şampiyonaları dört farklı kıtada barındırılıyor ve 100 saatten fazla içerik sunan World Series of Boxing, dünyada geniş bir izleyici kitlesine sahip.

AIBA Başkanı Ching-Kuo Wu, "AIBA yarışmalarının dünya çapında bir kitleye ulaşmasını sağlayacak olan anlaşmadan çok memnunuz" dedi. Seyirci deneyiminin hayranlarımız için mümkün olan en iyi boks gösterisini sağladığından emin olmak için üretimden teslimata kadar tüm ortaklarımızla el ele çalışıyoruz "dedi.

IMG Hakkında

IMG, 30'dan fazla ülkede faaliyet gösteren spor, etkinlikleri, medya ve modada küresel bir liderdir. Şirket, dünyanın en büyük spor figürlerini ve moda simgelerini temsil ediyor ve yönetiyor; Yüzlerce canlı etkinlik ve markalı eğlence deneyimi her yıl büyük bit kitleye aktarır ve spor medyasının en büyük bağımsız üreticisi ve dağıtıcısıdır. IMG ayrıca spor eğitiminde uzmanlaşmıştır; Lig gelişimi; Markalar, spor organizasyonları ve kolej kurumları için pazarlama, medya ve lisanslama. 2014 yılında IMG, WME tarafından satın alındı

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.