+90 5458161618
info@boksacademy.com
AIBA, Hamburg'da düzenlenen 2017 Dünya Boks Şampiyonaları için Adidas ile sponsorluk anlaşması yaptı
Dünya Boks Şampiyonası için Aiba'ya Sponsor

AIBA, Hamburg'daki 2017 AIBA Dünya Şampiyonasının resmi sponsoru olmak için küresel spor devi Adidas ile bir anlaşma imzaladığını doğruladı. 25 Ağustos'tan 2 Eylül'e kadar şehrin Sporthalle arenasında düzenlenen turnuva, yılın en prestijli boks yarışması için dünya boksundaki en büyük yetenekleri bir kez daha bir araya getirecek ve şimdi Adidas ile en son ekipmanı sağlamak için yeni bir ortaklığa güvenebilir hale getirecek.

"Adidas'ın bir şirketiyle görüşmek AIBA'nın sponsorluğa yönelik yeni proaktif yaklaşımının kanıtıdır ve sporumuzun zevk alan global erişim ve popülaritesi boks sporuna büyük bir ivme kazandırmaktadır. Böyle büyük bir uluslararası markanın katılımı, Tokyo 2020 Olimpiyat Döngüsünün başlangıcından bu yana AIBA Ailesi'nin zorlu çalışmalarını boks imajını güçlendirmek için yansıtmakta ve Hamburg 2017'yi bir başka Dünya Şampiyonası yapmaya katkıda bulunacaktır "dedi. AIBA Başkanı Dr. Ching-Kuo Wu.

 

Adidas Global ve @adidasboxing ile işbirliği içinde, 2017 Dünya Şampiyonası, 70 ülkede markanın resmi kanalları boyunca iletilen tüm iletişimlerle eşi benzeri görülmemiş bir çevrimiçi kapsama alacak. Dünya genelinde, rekabete başlamadan önce başlayan ve final altın madalyası ödülünden uzun süre sonra devam eden yenilikçi sosyal medya aktivasyonları, yeni dijital platformlar ve özel teklifler yoluyla pozlama sağlanacak.

 

Komple ortaklık anlaşması, atletler ve gönüllüler için eldiven, bandaj ve üniforma sağlanması ve eşsiz bir hız sorunu da dahil olmak üzere etkileşimli bir boks kulübesi taraftarları eylemin yakınına getirecek.

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.