+90 5458161618
info@boksacademy.com
AIBA, (Dünya boks birliği) Yeni Delhi'nin Bijasan Boks Kulübüne ekipman bağışı ile HeadsUp'u Hindistan'a getiriyor
Dünya Boks Birliği Hindistan'da

 

 

AIBA Başkanı Dr Ching-Kuo Wu 27-28 Şubat tarihleri ​​arasında Hindistan Boks Federasyonu (BFI) tarafından düzenlenen 2017 AIBA Komisyon Toplantılarını takiben, yoksul mahallelerden gençleri bilgilendirmek amacıyla kurulan Yeni Delhi merkezli spor salonunun Bijasan Boks Kulübü'nü ziyaret etti. Boks uygulamasına fırsat sunan yenilikler tanıtıldı. 25 yıl önce açılan bu boks kulübü, 250 genç Hint boksörüne boks eğitimi veriyor ve ülkenin en parlak genç erkek ve kadın boksörlerinin Ulusal ve Şampiyona madalyalarının eğitiminden sorumlu.

"BFI, Aralık 2016'da AIBA Ailesi'ne tekrar girmesinden bu yana Hindistan'daki boks geleceğine verdiği önemi açıkça ortaya koydu. Yeni nesil şampiyonları keşfetmeyi ve geliştirmeyi amaçladığı için Bijasan Boks Kulübü, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, sporun rekabetteki potansiyelinin farkına varma konusundaki ilk heyecan kıvılcımından yeteneklerini beslemek için kaynakları ve yapıyı sağlamamız gerektiğini söyledi.

AIBA, Çarşamba günü boks hizmetinin sunduğu sosyal niteliklerin ve kişisel değerlerin altını çizdiği bir olayda spor salonuna eldiven ve koruyucu ekipman bağışı yaptı

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.