+90 5458161618
info@boksacademy.com
AIBA ve AFBC, kıtanın 54 ulusal federasyonu arasında boks için kalıcı miras sağlamak için 2017 Afrika Yılı'nı başlattı
Dünya Boks Birliği Afrika'da

AIBA, HeadsUp Kamyonu, AIBA'nın yeni GlovesUp ağ geçidi ve boks yapımı 4,835 sertifikalı kurs gibi girişimler vasıtasıyla 12 bölgesel Hub üzerinden 750.000'den fazla insana doğrudan erişebilen, kıta çapında bir program olan Afrika'da 2017 AIBA Afrika Yılı'nı 16 Mart'ta Güney Afrika'da başlattı Sertifikalı Koçlar, Ar-Ge ve teknik personel sayısını % 250 artırmak ve Afrika boksunun gelişebileceği yeni bir çağda müjdelemek için kurulan yerleri belirledi.

Afrika Boks Konfederasyonu işbirliğinde ve kıtanın 54 Ulusal Federasyonu tarafından hayata geçirilecek olan Afrika 2017 Yılının Tokyo 2020 Döngüsü başında bölge boksu için eğitim, güçlendirme ve kalıcı miras getirmesi düşünülüyor. AIBA ve AFBC, kıtanın etrafında faaliyet gösteren 12 temel Hub faaliyetiyle, atölyeler, sertifikalı kurslara ev sahipliği yapacak ve Afrika'nın R & J havuzunda, antrenörlerde ve teknik kadroda% 250'lik bir artış sağlayacak gerçek boks deneyimini sunacak. AIBA, AFBC ve 54 Ulusal Federasyon arasındaki yeni ortaklıkların geliştirilmesi yoluyla proje bölgedeki boks yönetiminde daha güçlü bir çerçeve ve sporda yeni GlovesUp tabii ağ geçidi ile etkileşim kurarak Afrika'nın gelecek nesiller boks şampiyonu geliştirin.

"Afrika Yılının ardındaki net hedef, kıtanın boksörleriyle Tokyo 2020 de dahil olmak üzere büyük turnuvalarda daha iyi temsil edilmek istemektir; ancak bir sonraki Olimpiyat Oyunları'nın ötesine geçecek ve gelecek kuşaklara hitap edecek bir miras inşa ediyoruz. Sporcular ve kadınlar gelsin. AIBA, NF'lerine verimlilik, eğitim ve güçlendirme getirmek istiyor ve böylece tüm dünyada boks algılamasında bir değişiklik yaparak disiplinin ve kişisel başarıların genç erkek ve kadınların ruhu üzerindeki olumlu etkilerini açıkça ortaya koyup benzersiz olduğunu açıklayabiliriz Kariyer yolları ve fırsatları boks yoluyla elde ettiler "diyor AIBA Başkanı Dr Ching Kuo Wu.

Eğitim

Afrika Yılının kalbinde, NF'ler, antrenörler, boksörler ve AIBA ailesine katılmayı arzulayan kişilerin kendilerine açık olan fırsatlardan haberdar olmalarını, boks etmesinin etik kodunu ve olumlu değerlerini anlattıklarını ve daha fazla teşvik edici olmasını sağlayacak geniş bir eğitim programı var. Gençleri sporu kucaklamak için. GlovesUp girişimi, bir organizasyon olarak boks ve AIBA'ya, temsil ettiği yere ve sertifikasyon kurslarına yeni bir giriş noktası sağlayacak ve AIBA koduna ve bu programa katılanlara yönelik beklentilere vurgu yapılacaktır. Ar-Ge, antrenör ve teknik personel havuzunu genişletmek için toplamda 4,835 sertifikalı kurs yeri temin edilecek.

Güçlendirme

Afrika Yılı, kendilerine en yakın Hub etkinliklerinin tam sahipliğini alması için araçlar ve rehberler sunarak AIBA'nın 54 Üye Ulusal Federasyonunu yetkilendirmek üzere tasarlanmıştır. İletişimin ve katılımın projenin başarısı için hayati önemi vardır ve NF'lerin, mümkün olan en geniş kitleyi organize etmeleri ve koordine etmeleri ve gelecekteki büyük turnuvalara ev sahipliği yapmak için temel oluşturmaları beklenmektedir.

Eski

Afrika Yılı, Afrika Federasyonu boksu üzerinde toplu bir etki yaratmak için Ulusal Federasyonların ortak ruhuna dayanır. Taishan Spor Malzemeleri ile bağlantılı olarak, bir HeadsUp kamyonu, yerel spor salonlarına ve okullara bağış yapmak üzere 100.000 USD'lik ekipman ayırmak üzere, boksu insanlara daha yakından tanıtacak taşınabilir bir halka ve eğitim ekipmanı barındıracak. Spor profilindeki bu kısa vadeli öneme sahip olmak önemlidir, ancak yeni yetenekler yeni   antrenörlertarafından eğitilebildiğinde ve etkili NF'lerin rehberliğinde AIBA rekabetinin en üst düzeylerinde rekabet edebilecekleri zaman gerçek miras hissedilecektir.

"Sporun temelini hedeflerken, aynı zamanda genişletilmiş boks ailemizin ilgisini çekerek bağlayarak Afrika Yılı, kıtamızdaki spor için her iki elle de ele geçirilmesi gereken inanılmaz bir fırsattır. Afrika, AIBA'nın ilk "Yılın" projesinin odak noktası olmaktan gurur duyuyor ve AFBC Başkanı Sayın Kelani Bayor, "Büyük potansiyelimizi, enerjimizi ve dünyaya olan heyecanımızı göstermeyi dört gözle bekliyoruz" dedi.

Afrika'nın Eylem Günü

HeadsUp Truck, 25 Ağustos'ta başlayacak olan 2017 AIBA Dünya Şampiyonası için Hamburg'a gitmeden önce, dört tane Hub'ı ziyaret edecek: Togo, Kongo başkenti Brazzaville, Zambiya ve Güney Afrika'daki Olimpiyatlar Merkezi, AFBC Kıta Şampiyonaları süresince. Geri kalan merkezler 2017 yılının ikinci yarısı için kısa bir süre sonra duyurulacak, atölyeler, kurslar ve Afrika Yıllık Faaliyetleri yıl sonuna kadar devam edecek.

"Güney Afrika Ulusal Boks Kuruluşu (SANABO), 2017 Afrika Yılı için başlatma olayına ev sahipliği yapmak üzere seçilmekten onur duyuyor. Daha yakından çalışmayı dört gözle bekliyoruz

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.