+90 5458161618
info@boksacademy.com
Sportial Fight Academy Dragos Şubemiz Açıldı
Sportial Dragos Şubemiz Açıldı

Sportial Fight Academy her yaş ve her seviye için boks kursu hizmeti vermektedir.

KARTAL DRAGOS DAP ROYAL TOWERS altında SPORTIAL CLUB  içerisinde kurulu olan Sportial Fight Academy`de haftada 3 ayda 12 antrenman yapmış olacaksınız. Antrenmanlarımız minimum 1 saat sürmektedir. 

Sportial Fight Academy de sauna, buhar odası, ücretsiz havlu, peştemal ve şampuan hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Hiç bir deneyiminiz olmasa dahi istediğiniz zaman sınıflarımızdan birine kayıt olabilir ve bu heyecanı profesyonel eğitmenleriniz ile doğru bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Antrenmanlarınızı Türkiye’nin bokstaki en büyük derecesine sahip olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu Atagün Yalçınkaya, Dünya Boks ve Survivor şampiyonu Adem Kılıçcı önderliğinde yapmış olacaksınız

Başlangıç seviyesinden başlayacak ve başlangıç seviyesinde tamamen milli sporculardan kurulu profesyonel bir ekipten başlangıç temel boks eğitimi alacaksınız. Başlangıç seviyesi eğitimi yaklaşık 1 ay sürmektedir.

Başlangıç seviyesinde sırasıyla gard ve ayak duruşu direk, aparkat ve kroşe vuruşlar savunma ve savunmadan sonra kombine vuruşlar şeklinde temel boks eğitimi almış olacaksınız.

Başlangıç seviyesi sınıfını geçtikten sonra eşli çalışmalar, ip atlama, gölge boksu, kum torbası antrenmanları gibi birçok antrenman modeli ve metodu ile antrenmanlar yapmış olacaksnız

SPORTİAL FİGHT ACADEMY DRAGOS FiTNESS SALONU şubesinde yapacağınız antrenmanlarda sadece boks öğrenmek ve boks antrenmanları yapmakla kalmayacak, crossfit, kuvvet, kuvvetde devamlılık, koordinasyon, kondisyon, fonksiyonel fitness gibi cardio sistemde antrenmanlar yapmış olacaksınız.

Sizler için özel olarak hazırlanmış olan antrenman programlarında vücudunuzdaki bütün kas grupları çalışmış ve gelişmiş olacak. Dışarıdan bütün kas gruplarınız çalıştığı ve geliştiği gibi içerende de ciğer kapasiteniz ve kondisyonunuz artmış olacak. mental anlamda ise zihniniz, refleksleriniz, çabuk karar verme kabileyitiniz ve özgüveninizde gelişmiş olacak

 

Seans ve Saatler

GRUP DERS GÜN VE SAATLERİ 15-20 KİŞİLİK 

PAZARTESİ ÇARŞAMBA CUMA

18.00 - 19.00 - 20.00 - 21.00 olmak üzere 4 ayrı seans vardır

YARI ÖZEL DERS GÜN VE SAATLERİ 4-5 KİŞİLİK

PAZARTESİ ÇARŞAMBA CUMA  

18.00 - 19.00 - 20.00 - 21.00 olmak üzere 4 ayrı seans vardır

SALI PERŞEMBE

18.00 - 19.00 - 20.00 - 21.00 

 CUMARTESİ 

11.00 - 12.00 - 13.00 - 14.00 olmak üzere 4 ayrı seans vardır

 

ADRES

Kordonboyu  mahallesi Tekel caddesi Dragos Dap Royal Towers Sportial Club

Atalar Marmaray durağı karşısı

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.