+90 5458161618
info@boksacademy.com
Maltepe Boks Academy’de çocukların boks eğitimi alabileceği cumartesi ve Pazar günleri sabah 10.00 saatlerinde boks kursu seansı açılıyor.
Çocuklar İçin Boks Kursu

Çocuklar için Boks ve savunma sporları çok büyük önem arz etmektedir. Çocukların küçük yaşlarda alacağı koordinasyon, kondisyon, hız, kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları onların gelişimi açısından önemlidir.

Motorik oyun becerilerinin ve beden hareketlerinin gelişmesi çabuk karar verme yeteneğini artıracak, yaşıtlarına göre 1 adım önde olmasını sağlayacaktır.

Boks öğrenen çocuk kaba kuvvet ve arkadaşlarına öğrendiklerini sosyal hayatta uygulamanın aksine daha ılımlı ve hocalarından aldığı eğitimler sayesinde spor ahlakıyla donatılmış bir eser haline gelecektir. Bu eğitimleri alan minik boksör adayı ailesine itaatkâr, söz dinleyen, sosyal hayatında daha başarılı refleksleri gelişmiş, daha içten samimi iletişim kurabilen bir birey haline gelecektir.

Boks kursunda başarılı olan ve ilerde iyi bir şampiyon boksör adayı olarak gördüğümüz minik yeteneklerimizi Fenerbahçe Boks şubesinde masrafları Fenerbahçe boks şubesi tarafından karşılanmak üzere ücretsiz bir şekilde alıyor ve ülke sporuna kazandırıyoruz.

Sizlerde çocuklarınızın özgüvenini artırmak, motorik özelliklerini geliştirmek, daha sağlıklı, fit, obeziteye karşı dirençli, kendini savunmayı bilen, sosyal hayatında iyi iletişim kurabilen, ailesine bağlı bir birey haline gelmesini istiyorsanız boks kurslarımıza gelin ve çocuklarınızı bizlere emanet edin.

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.