+90 5458161618
info@boksacademy.com
Kadıköy Fenerbahçe Spor kulübü Dereağzı tesisleri boks şubesi ve Maltepe Boks Academy'de boks okullarımızdan herhangi birine kayıt yaptırarak, İstanbul Anadolu yakasındaki en iyi boks salonlarında, branşında uzman milli boksörler eşliğinde boks kurslarımıza katılabilir ve en doğru boks eğitimini alabilirsiniz.
Boks Okulu

Fenerbahçe Boks Okulu 

Fenerbahçe Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde yaklaşık 90 dönüm arazi üzerine kurulu, Fenerbahçe Spor kulübü ne bağlı bütün amatör branşların içinde olduğu tesislerimizde sizler de boks antrenmanı yapabilirsiniz. Fenerbahçe boks şubesi bakımlı ve hijyenik boks salonu standartları ile sizleri boks antrenmanlarına bekliyor.

Olimpiyat 2.si boksörümüz Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel ekibi eşliğinde boks kurslarımıza kayıt yaptırarak daha sağlıklı, fit ve kondisyonu yüksek bir vücuda sahip olabilirsiniz.

İster amatör bir boksör olmak, isterseniz de hobi amaçlı boks antrenmanlarımıza katılın. Boksun en doğru tekniklerini uzman boks antrenörleri tarafından öğreneceksiniz.

Maltepe Boks Okulu 

Maltepe'de yaklaşık 5000 metre kapalı alan üzerine kurulu olan Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu'nda sizlerde boks antrenmanlarımıza katılabilirsiniz.

Maltepe Boks Academy'e kayıt yaptıran üyelerimize sınırsız havuz, sauna ve fitness hediyesi veriyoruz.

Olimpiyat ikincisi ve Avrupa boks şampiyonu milli boksör Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel ekibi eşliğinde sizlerde en doğru boks tekniklerini Maltepe Boks Academy'de öğreneceksiniz.

İstanbul Anadolu yakasında kurulu olan boks okullarımızdan herhangi birine kayıt yaptırarak boksun en doğru tekniklerini branşında uzman şampiyon boksörlerden öğrenin..

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.