+90 5458161618
info@boksacademy.com
Bu Nisan ayında, Dünya Boks Konseyi ve tüm boks ailesi 2017'de büyük mücadelelerle boksu devam ettirmeye devam edecekler.
Boks Maçlarında Nisan Takvimi

8 Nisan'da Cancun, Meksika'da iki eski dünya şampiyonu olan Cristian Mijares ve Tomas Rojas, Dünya Boks Konseyi tüy siklet gümüş kemeri için bir boks maçı yapacak. Bu maçın galibi WBC dünya şampiyonu Amerikalı Gary Russell Jr ile mücadele etmek için doğru rotaya yönelecek.

 

21 Nisan'da Hampshire, İngiltere'de, iki genç yenilgisiz boksör , WBC süper welterweight ünvanında Gençlik taçıyla bir araya gelecek. Kazakistan'da bulunan Yernar Yeshenov ve Britanyalı Michael McGurk, dünya şampiyonu boksör olacak şekilde halkaya adım atacaklar.

 

22 Nisan'da İsveç Sundsvall'taki Sporthallen'de çekici bir kadın mücadelesi düzenleyecek, çünkü Dünya Boks Konseyi süper welterweight şampiyonu Ewa Piatkowska eski şampiyonu Mikaela Lauren'e karşı tacının ilk savunmasını yapacak.

 

Aynı gece, Brooklyn, New York'taki Barclays Center'da, eski WBU welterweight şampiyonu Keith Thurman ile yüzleşme imkânı kazanmak için iki eski welterweight şampiyonu çarpışacak. Andre Berto ve Shawn Porter, kimin en iyisini göstermeye çalışacaklar.

 

29 Nisan'da, süper orta kilo eleme maçına sahip olacağız.

Amerikalı David Benavidez, Meksika Rogelio Medine ile savaşarak WBC dünya taciri için yarışma hakkını elde etti.

Boks severlerin boks maçlarına doyacağı karşılaşmalar bu ay sizlerle beraber olacak

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.