+90 5458161618
info@boksacademy.com
Boks kurslarına yazılırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus eğitmeninizin bilgi beceri ve öğreticiliğidir.
Boks Kursuna Yazılırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Spor dallarının hepsinden biraz yapmış ve her konuda uzman kesilen arkadaşlara karşı gardınızı boksa başlamadan önce almalısınız.

Her sektörde olduğu gibi spor ve özellikle son zamanlarda bir trend haline gelen dövüş sporlarında işi bilmeden sadece maddi kazanç sağlamaya yönelik çalışmalar yapan uyanıkların oyununa gelmeyin!

Fitness antrenörlerinin dahi boks, kickboks veya herhangi bir savunma sporu yaptırarak bu konuda öğretici olarak kendilerini pazarlamaları spor yapan sporseverler açısından son derece kaygı verici bir durum bizim için. Siz hiç bir göz doktorunun diş çektiğini duydunuzmu?

Boks kurslarına yazılırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus antrenörün bilgi beceri ve öğreticiliğidir. Çeşitli spor dallarının hepsinden biraz yapmış ve her konuda uzman kesilen arkadaşlara karşı gardınızı boksa başlamadan önce almalısınız.

Bir antrenör Boks, wushu, taekwondo, kickboks, mma, veya dövüş sporlarından her hangi birini birden fazla yaptığını söylüyor ve bunu size pazarlamaya çalışıyorsa koşarak uzaklaşın oradan

Her işin bir uzmanı ve bileni vardır. İyi araştırmadan boksa başlamanız ciddi yaralanmalara ve sakatlıklara sebebiyet verecektir.

UNUTMAYIN! KİMSE HAYAT KADAR SERT VURAMAZ…

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.