+90 5458161618
info@boksacademy.com
Fenerbahçe Boks şubesi ve Maltepe Boks Academy'de her yaşa uygun boks kursu kayıtlarımız devam ediyor.
Boks Kursu ve Boks Derslerimiz Hakkında

Boks spor geçmişi en eski branşlardan biridir ve olimpik bir branş olarak olimpiyat oyunlarında yer almaktadır. Sonradan diğer spor branşlarının karışımı ile ortaya çıkmış dövüş sporları boks sporunun çok gerisinden gelmektedir. Boks teknik isteyen, el ve ayak koordinasyonu gerektiren, kuvvet, çabukluk ve kondisyon spordur. Boks sporunu ve boks tekniklerini iyi öğrenmiş bir boksör adayının yapacağı diğer dövüş sporlarında başarılı olma oranı çok yüksek olacaktır.

Dünya Kickboks şampiyonlarının dahi müsabakalarda galip gelmesinin ve iyi bir dövüşçü olmasının püf noktası attığı tekmeler değil, düzgün ve doğru öğrenilmiş boks teknikleri ile yumruk atmasıdır.

Boks çağımızın en önemli dövüş sporlarından biridir. Boks sporunu sadece müsabık olmak ve boks ringlerinde şampiyon bir boksör olmak için değil, sağlıklı, zinde, formda ve kondisyon mukavemeti yüksek bir vücuda sahip olmak için yapanların sayısı da azımsanmayacak derecede yüksektir. Günümüzde dünyaca ünlü mankenlerin dahi formlarını korumak için yaptığı savunma sporlarından biri olan boks sporunu sizlerde uzman boks antrenörlerimiz eşliğinde, doğru boks teknikleri ile öğrenebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında boks kursu hizmeti verdiğimiz 2 adet şubemiz bulunmaktadır.

1.ci şube Fenerbahçe Boks şubesi (Kadıköy)

2.ci şube Maltepe Boks Academy (Maltepe)

İster Kadıköy Fenerbahçe Boks kulübüne, isterseniz Maltepe Boks Academy’e gelin. Boksun en doğru ve düzgün halini eski Milli sporculardan kurulu kadromuz ile, İstanbul’un en iyi ve en nezih boks salonlarında boks sporunun inceliklerini öğrenerek keyifli antrenmanlar yapma fırsatı yakalayın.

Ücretsiz olarak 1 derslik deneme boks antrenmanlarımıza katılın ve boks yapmanın vermiş olduğu hazzı yakından tanıma fırsatı elde edin.

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.