+90 5458161618
info@boksacademy.com
İstanbul Anadolu yakasında boks dersleri Kadıköy ve Maltepe şubelerimiz ile devam ediyor.
Boks Dersleri

İstanbul Anadolu yakasında boks dersi verdiğimiz iki adet boks kulübümüz bulunmaktadır. Bunlardan biri Kadıköy’de bulunan Fenerbahçe spor kulübü dereağzı tesisleridir.

Fenerbahçe spor kulübü dereağzı tesisleri boks şubesinde her yaşa uygun bay ve bayan boks derslerimiz devam ediyor. Fenerbahçe boks şubesinde haftada 3 gün boks antrenmanı yapmaktayız. Antrenmanları Fenerbahçe boks şubesine bağlı Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu antrenörümüz Atagün Yalçınkaya yaptırmaktadır.

2. şubemiz olan Maltepe Boks Academy Maltepe Yalçın Kızılay Kapalı Spor salonu içerisinde bulunur. Bu tesis yaklaşık 9000 metrekaredir. Havuz, sauna, fitness, kapalı basketbol sahası ve boks salonu ile İstanbul’un en nezih ve en büyük tesislerinden biridir.

Maltepe Boks Academy’de boks kursuna üye olan tüm kursiyerlerimize havuz, sauna, fitness ve tesis içerisinde yapılan tüm grup derslerini hediye veriyoruz.

Boks derslerimizde herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur. Her yaş ve seviye için boks derslerimiz yapılmaktadır. Sizlerde boksun en doğru ve düzgün halini eski milli boksörlerden kurulu bir kadro ile İstanbul’un en modern boks salonlarında öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.