+90 5458161618
info@boksacademy.com
Boks eğitimi ve boks kursu alacak kursiyerin en dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de, boks kursu hizmeti alacağı boks antrenörüdür.
Boks Dersini Kimlerden Almalı

Son zamanlarda gittikçe popüler hale gelen dövüş sporları alışılmışın dışında insanlara farklı spor anlayışı ve farklı antrenman metotları ile dahada geniş bir kitleye hitap etmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Her sporda olduğu gibi hoca faktörü boks sporundada çok önemlidir. Son zamanlarda artan her branşdan biraz anlayan ve bu işi ticari menfaat sağlamaya yönelik pazarlayan kötü niyetli insanlar maalesef boks sporundada kendini göstermeye başladı.

Boks eğitimi almadan ve bir boks kursuna yazılmadan önce boks hocanızın eğitim ve geçmişini sorgulamadan kesinlikle kayıt olmayın.Bizlerin tavsiyesi Eski milli boksörlerden eğitim almanız yönünde olacaktır.

Boks gibi aksiyon sporlarında yaralanma ve sakatlanma riskiniz hocanızın kalitesine göre yoğunluk göstrecektir. Bilinçsiz yapılan sporlarda sakatlık riski sizlerin sağlığı açısından önem arz etmektedir.

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.