+90 5458161618
info@boksacademy.com
İstanbul Anadolu yakasında grup Boks dersi ve kişiye özel boks eğitimi almak isteyenlerin buluşma noktası Fenerbahçe boks şubesi ve Maltepe Boks Academy.
Boks Dersi

İster Fenerbahçe spor kulübü boks şubesine, İsterseniz Maltepe Yalçın Kızılay spor salonu içerisinde kurulu olan Boks Academy’e gelin. Aldığınız nizami boks eğitimiyle Boksun en doğru ve düzgün halini bizlerden öğreneceksiniz.

Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu Atagün Yalçınkaya önderliğinde Milli boksörlerden kurulu bir kadro eşliğinde, İstanbul’un en iyi boks salonlarında boks derslerimize katılabilir ve boks eğitimi alabilirsiniz.

Çocuklar için boks eğitimi, kadınlar için boks eğitimi ve yetişkinler için boks eğitimi ile açılan seanslarımıza katılabilir boks sporu yaparak sağlıklı, zinde ve formda bir vücuda sahip olabilirsiniz,

Herşey dahil ilgisiz spor ve fitness salonlarından sıkıldığınızı biliyoruz. Spor salonuna girdiğiniz andan itibaren bilinçsizce acaba bugün ne çalışmalıyım diye düşünmeyin. Uzman boks antrenörü kadromuz ve sizler için hazırlanmış antrenman programlarımız ile sizlere devamlı yardımcı olmaya çalışacağız.

Her yaşa uygun bay, bayan ve çocuklar için hafta sonu düzenlediğimiz boks kurslarımıza gelebilir bizlerden boks dersi alabilirsiniz

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.