+90 5458161618
Üsküdar Boks Academy yaklaşık 500 metrekare  kapalı alan üzerine kurulmuştur. 12 metre tavan yüksekliği ile İstanbul'un en ferah ve hijyenik boks salonlarından biridir
Boks Academy Üsküdar Şubesi

Üsküdar Boks Academy yaklaşık 500 metrekare  kapalı alan üzerine kurulmuştur. 10 metre tavan yüksekliği ile İstanbul'un en ferah ve hijyenik boks salonlarından biridir. Boks öğrenmenin haricinde antrenmanları daha eğlenceli bir hale getirmeyi hedefleyen Üsküdar şubemizde salon futbolu, basketbol ve diğer eğitsel oyunlarıda boks antrenmanları öncesi ısınma olarak yapma fırsatı bulacaksınız. 

Hiç bir deneyiminiz olmasa dahi istediğiniz zaman sınıflarımızdan birine kayıt olabilir ve bu heyecanı profesyonel eğitmenleriniz ile doğru bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Başlangıç seviyesinden başlayacak ve başlangıç seviyesinde tamamen milli sporculardan kurulu profesyonel bir ekipten başlangıç temel boks eğitimi alacaksınız. Başlangıç seviyesi eğitimi yaklaşık 1 ay sürmektedir.

Başlangıç seviyesi sınıfını geçtikten sonra eşli çalışmalar, ip atlama, gölge boksu, kum torbası antrenmanları gibi bir çok antrenman modeli ve metodu ile antrenmanlar yapacaksınız.

Boks Academy Üsküdar şubesinde yapacağınız antrenmanlarda sadece boks öğrenmek ve boks antrenmanları yapmakla kalmayacak, crossfit, kuvvet, kuvvetde devamlılık, koordinasyon, kondisyon, fonksiyonel fitness gibi cardio sistemde antrenmanlar yapmış olacaksınız.

 

Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu milli boksör Atagün Yalçınkaya önderliğinde,

Üsküdar Boks Academy'de haftada 3 gün boks antrenmanları yapmaktayız.

 

ANTRENMAN GÜN VE SAATLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

 

 1. Seans Pazartesi-Çarşamba-Cuma 19.00

 2. Seans Pazartesi-Çarşamba-Cuma 20.00

 3. Seans Salı-Perşembe 19.00 Cumartesi veya Pazar 13.00

 4. Seans Cumartesi-Pazar 13.00

 

KURS FİYATLARIMIZ

 

1 aylık kurs ücreti 200 TL

3 aylık kurs ücreti 500 TL

6 aylık kurs ücreti 900 TL

1 yıllık kurs ücreti 1.600 TL 

 

Adres 

Üsküdar Burhan Felek spor kompleksi karşısı Türkan Sabancı görme engelliler okulu içi 

Tel. 05458161618

 
Yorum
wapp.pngWhatsApp