+90 5458161618
info@boksacademy.com
Boks Academy'lerde yapılan boks antrenmanları ile bilgi ve güncel Boks kursu fiyatlarımız.
Boks Academy Şubeleri

Boks Academy markasını Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu milli boksörümüz Atagün Yalçınkaya kurmuştur.Türkiye'nin bokstaki en büyük derecesine sahip ve hala rekoru kırılamamış Milli sporcumuz Atagün Yalçınkaya ve onun profesyonel ekibi eşliğinde aylık olarak sizler için düzenlenmiş antrenman programları ile boks antrenmanları yapmaktayız. 

Merdiven altı boks salonları zihniyetinden çok uzakta kurumsal bir marka haline gelen Boks Academy'de boksun en doğru ve düzgün tekniklerini öğreneceksiniz. 

Boks Academy'de her yaş ve her seviyede boks antrenmanları yaptırmaktayız. İster daha sağlıklı, fit ve kondisyonu yüksek bir vücuda sahip olmak isteyin, istersenizde hayallerine ulaşmak isteyen büyük bir şampiyon adayı. Boks Academy'de herkes için bir antrenman modeli var !!!

Boks Academy'lerde sadece boks öğrenmekle kalmayacak Crossfit, koordinasyon, kondisyon, çabukluk, kuvvet, cross koşular ve interval antrenmanlar yapmış olacaksınız. 

1.ŞUBE

Maltepe Boks Academy 

Maltepe Boks Academy'de haftada 3 gün boks kurslarına katılma hakkınız var. 

Seanslarımız aşağıdaki gibidir 

1.SEANS

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 19:30-20-30 arası 2.SEANS

Pazartesi-Çarşamba-Cuma 

20:30-21:30 arası 

3.SEANS

Salı-Perşembe 19:30-20:30 arası 

Cumartesi 17:00-18:00 arası 

Çocuklar için Boks kursu seansımız 

Cumartesi-Pazar saat 10:00-11:00 arası

Maltepe Yalçın Kızılay kapalı spor salonu içerisinde yaklaşık 9.000 metrekare alan içerisinde faaliyet gösteren Boks Academy'de bu ay sonuna kadar geçerli bir kampanya var.

Boks kursuna kayıt olan üyelerimize, sınırsız istediği gün ve saatte havuz, sauna, fitness ve zumba, pilates, sipinning gibi grup dersleride dahil olmak üzere sınırsız tesis kullanımını  HEDİYE veriyoruz.

Maltepe Boks Academy Kurs Fiyatları

1 aylık deneme üyeliği 250 TL.

3 aylık 600 TL

1 yıllık 1600 TL. 

Fenerbahçe SK. Dereağzı Tesisleri Boks Şubesi 

Fenerbahçe spor kulübü boks şubesine bağlı olarak faaliyet gösteren Kadıköy Boks Academy'de antrenman gün ve saatlerimiz aşağıdaki gibidir.

Salı-Perşembe 19:00 

Pazar 12:00 

Fenerbahçe spor kulübü dereağzı tesisleri, kulübe bağlı bütün amatör şubeleri içerisinde barındıran, yaklaşık 90 dönüm arazi üzerine kurulu Türkiye'nin en modern spor komplekslerinden biridir.

Tesis içerisinde Müsabaka ringi, 400 metre profesyonel atletizm sahası, sauna, kondisyon salonu, cafeterya ve 400 araç kapasiteli ücretsiz otopark bulunmaktadır. 

Kadıköy Boks Academy kurs fiyatı 

Aylık 200 TL. 

Çok yakında 3. Şubemiz olan Üsküdar Boks Academy açılacaktır. Açılış 15 Ekim olarak düşünülmektedir. 

Daha detaylı bilgi için 0545 816 16 18 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz...

Bilgilerinize...

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.