+90 5458161618
Maltepe Yalçın Kızılay kapalı spor salonu içerisinde faaliyet gösteren Boks Academy Maltepe şubesi yaklaşık 9.000 metrekare kapalı alan içerisine kurulmuştur.
Boks Academy Maltepe Şubesi

Boks Academy Maltepe Şubesi


Maltepe Yalçın Kızılay kapalı spor salonu içerisinde faaliyet gösteren Boks Academy Maltepe şubesi yaklaşık 9.000 metrekare kapalı alan içerisine kurulmuştur.Boks Academy Maltepe şubesi her yaş ve her seviye için boks kursu hizmeti vermektedir.
Hiç bir deneyiminiz olmasa dahi istediğiniz zaman sınıflarımızdan birine kayıt olabilir ve bu heyecanı profesyonel eğitmenleriniz ile doğru bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.
Başlangıç seviyesinden başlayacak ve başlangıç seviyesinde tamamen milli sporculardan kurulu profesyonel bir ekipten başlangıç temel boks eğitimi alacaksınız. Başlangıç seviyesi eğitimi yaklaşık 1 ay sürmektedir.
Başlangıç seviyesi sınıfını geçtikten sonra eşli çalışmalar, ip atlama, gölge boksu, kum torbası antrenmanları gibi birçok antrenman modeli ve metodu ile antrenmanlar yapacaksınız.
Boks Academy Maltepe şubesinde yapacağınız antrenmanlarda sadece boks öğrenmek ve boks antrenmanları yapmakla kalmayacak, crossfit, kuvvet, kuvvetde devamlılık, koordinasyon, kondisyon, fonksiyonel fitness gibi cardio sistemde antrenmanlar yapmış olacaksınız.


Olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu milli boksör Atagün Yalçınkaya önderliğinde, sizler için aylık olarak planlanmış antrenman programları, vücudunuzdaki bütün kas gruplarını çalıştırdığı gibi içerdende ciğer kapasitenizi ve kondisyonunuzu artırmış olacak. Düzenli ve disiplinli antrenmanlar ile mental anlamda zihniniz, refleksleriniz, çabuk karar verme kabiliyetiniz ve özgüveniniz artış gösterecek.

Boks Academy Maltepe şubesinde haftada 3 gün antrenman yapma hakkınız vardır. Antrenman gün ve saatleri aşağıdaki gibidir.
1.Seans PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 19:30
2.Seans PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 20:30
3.Seans SALI-PERŞEMBE 19:30 CUMARTESİ 17:00
KURS ÜCRETLERİMİZ
1 Aylık 249 TL
3 AYLIK 539 TL

Adres. Yalçın Kızılay Kapalı Spor Salonu Altayçeşme Mah. İstiklal Cad. Batı Sok. No: 734840 Maltepe-İstanbul

Telefon: 0545 816 16 18

e-Mail: [email protected]

Yorum
wapp.pngWhatsApp