+90 5458161618
info@boksacademy.com
Boks Academy Maltepe Şubesi

Boks Academy Maltepe şubesi her yaş ve her seviye için boks kursu hizmeti vermektedir.

DAP ROYAL CENTER altında FitnessCity  içerisinde kurulu olan Boks Academy`de Haftada 3 ayda 12 antrenman yapmış olacaksınız.

Antrenman günleri antrenmandan sonra sauna, buhar odası, ücretsiz peştamal ve havlu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hiç bir deneyiminiz olmasa dahi istediğiniz zaman sınıflarımızdan birine kayıt olabilir ve bu heyecanı profesyonel eğitmenleriniz ile doğru bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Antrenmanlarınızı Türkiye’nin bokstaki en büyük derecesine sahip olimpiyat 2.si ve Avrupa boks şampiyonu Atagün Yalçınkaya ve profesyonel ekibi eşliğinde yapmış olacaksınız

Başlangıç seviyesinden başlayacak ve başlangıç seviyesinde tamamen milli sporculardan kurulu profesyonel bir ekipten başlangıç temel boks eğitimi alacaksınız. Başlangıç seviyesi eğitimi yaklaşık 1 ay sürmektedir.

Başlangıç seviyesinde sırasıyla gard ve ayak duruşu direk, aparkat ve kroşe vuruşlar savunma ve savunmadan sonra kombine vuruşlar şeklinde temel boks eğitimi almış olacaksınız.

Başlangıç seviyesi sınıfını geçtikten sonra eşli çalışmalar, ip atlama, gölge boksu, kum torbası antrenmanları gibi birçok antrenman modeli ve metodu ile antrenmanlar yapmış olacaksnız.

Boks Academy Maltepe şubesinde yapacağınız antrenmanlarda sadece boks öğrenmek ve boks antrenmanları yapmakla kalmayacak, crossfit, kuvvet, kuvvetde devamlılık, koordinasyon, kondisyon, fonksiyonel fitness gibi cardio sistemde antrenmanlar yapmış olacaksınız.

Sizler için özel olarak hazırlanmış olan antrenman programlarında vücudunuzdaki bütün kas grupları çalışmış ve gelişmiş olacak. Dışarıdan bütün kas gruplarınız çalıştığı ve geliştiği gibi içerende de ciğer kapasiteniz ve kondisyonunuz artmış olacak. mental anlamda ise zihniniz, refleksleriniz, çabuk karar verme kabileyitiniz ve özgüveninizde gelişmiş olacak

Adres: Altayçeşme Mahallesi Çam Sokak DAP Royal Center, Maltepe / İstanbul (Maltepe E5 üzerinde Maltepe metro durağına 2dk yürüme mesafesinde)

Telefon: 0545 816 16 18

e-Mail: boksacademy@gmail.com

wapp.pngWhatsApp