+90 5458161618
info@boksacademy.com
Dünyada büyük bir trend olan Türkiye’dede yeni bir tutku haline gelmeye başlayan bayanlar için boks kursları tüm hızıyla devam ediyor.Kadıköy Fenerbahçe Boks kulübü ve Maltepe Boks Acedemy’de kadınlarda boks yapabilir.
Bayanlar İçin Boks Kursu

Kadınların fit ve formda kalma ve düzenli spor yapma alışkanlıklarına yeni bir heyecan getiriyoruz.Kendi kendinize rutin spor salonlarında tek başınıza spor yaparken acaba şimdi ne yapmalıyım diye düşündüğünüzü biliyoruz. Başınızda bir hoca olmadan bilinçsizce çalışıp büyük sakatlanmalar yaşıyor ve yaptığınız sporlardan verim alamıyorsanız birde boksu denemelisiniz. Dünyanın en güzel ve en prestijli mankenlerinin dahi boks sporu yaptığını biliyoruz.Boks bana zarar verirmi, burnuma yumruk alırmıyım, güzelliğim bozulurmu diye düşünmeyin. Kadınlar için boks kursumuzda yüzünüze kesinlikle darbe almayacaksınız. Boks sporunun inceliklerini, savunmayı ve yumruk atmayı öğreneceksiniz.

Kadınlar artık iş stresi,ev işleri ve başka sebeplerden dolayı rutin sporlardan sıkılıyorsanız boks tam size göre. Kum torbalarına vurarak stresinizi azaltın, fazla kilolarınızdan kurtulun, daha sıkı ve sağlıklı bikini vücuduna kavuşun.

İstanbul Anadolu yakasının en güzel boks salonlarında bayan boks severlere boksu öğretmek bizim için en büyük mutluluk kaynağı. Bayanların büyük ilgi gösterdiği boks kurslarımıza sizlerde gelebilir deneme boks antrenmanımıza katılabilirsiniz. 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.