+90 5458161618
info@boksacademy.com
Almanya’nın Hamburg şehrinde başlayacak Dünya Boks Şampiyonasında bilindiği üzere Türkiye boks Milli takımı 10 sikletten sadece 1 boksörle ülkemizi temsil edecek. Şampiyonaya 49 kiloda vize alan Muhammed Ünlü ve 75 kg’da AİBA’dan özel izinle maça çıkması henüz netlik kazanmayan Birol Aygün Dünya Boks Şampiyonasında ay yıldızlı forma altında Milli takımımızı temsil edecekler.
Aiba Başkanından Dünya Boks Şampiyonası Öncesi Açıklama

 

Erkekler Dünya Boks Şampiyonası'nın 22 gün öncesi AIBA Başkanı Ching-Kuo Wu, yılın en büyük boks yarışması ile ilgili duygularını ve düşüncelerini açıkladı.

Dünya Boks şampiyonası için hazırlıklar nasıl gidiyor?

Dünya Şampiyonası AIBA’nın büyük bir yarışmasıdır ve personelimiz, bu etkinlik için en yüksek standartları sağlamak için Yerel Organizasyon Komitesi ile altı aydan fazla yakın bir şekilde çalışmaktadır.

Mevcut kurumsal durumun rekabette bir etkisi olabileceği doğrudur ve bazı seçilmiş üyeler tarafından başlatılan son işlemler kesinlikle boksörler tarafından yapılmaz. Ancak eminim, AIBA personeli ve yerel düzenleyiciler tarafından yapılan zorlu çalışmalarla şimdiye kadarki en iyi Dünya Şampiyonalarından birini göreceğiz.

Geleneksel bir boks şehri olan Hamburg, boks etkinliğinin 9 günü boyunca Dünya'da en iyi 280 boksörü yarıtıracak. Bu, sporcularımıza en iyi fırsatları sağlamak ve geliştirmek için AIBA ailesinin DNA gör,nenden daha sağlam. Her zaman boks yarışmaları olacak ve Hamburg asil sanatın harika bir dönüm noktası..

Etkinliğin sponsorları ne tür bir katılım içeriyor?

Hamburg 2017'de Borgward ve Adidas gibi prestijli global markalarla ortak olmaktan çok memnunuz. Daha önce de söylediğim gibi, Dünya Şampiyonaları bizim için özel ve bu sponsorların gemideki en büyük rekabetin seviyesini ve kalitesini tırmanma niyetimizi teyit ettirmek bizim için çok özel. .

Operasyonel ekibimiz iyi bir işbirliği sağlamak için tüm markalarla yakından çalışıyor ve her iki tarafın da, sonraki 4 yıllık döngü içinde pazarlama pozisyonumuz için yeni kapılar açan etkinliğin ardından çok mutlu olacağından eminim.

Taraftarlar, AIBA 2017 Dünya Boks Şampiyonası'ndan ne bekleyebilirler?

Hamburg 2017 Dünya Boks Şampiyonaları, yaz ayının en önemli spor olaylarından biri olacak. 5 Avrupa Şampiyonası ile zorlu kalifikasyon yolundan sonra, sadece en iyi boksörler boks dünyasını taçlandırmak için yarışacaklar. Bu, spor tarafının cazibesinin sağlanması ve hayranların Dünya'daki en iyi boks hareketinin tadını çıkarmayacağı anlamına geliyor.

 

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.