+90 5458161618
info@boksacademy.com
Boksa genellikle küçük yaşlarda başlanması gerektiğini düşünüyoruz.Boksör olabilmek için küçük yaşlardan itibaren o azim ve kararlılık mevcut olmalı bir boksör adayında
Nasıl boksör olunur

Nasıl boksör olunur 

Boksa genellikle küçük yaşlarda başlanması gerektiğini düşünüyoruz.Boksör olabilmek için küçük yaşlardan itibaren o azim ve kararlılık mevcut olmalı bir boksör adayında.Çok uzun ve zor bir yol olduğunuda unutmamak gerek.11 yaşında müsabık olan boksör adayı 18 yaşından sonra büyükler kategorisine geçiş yapıyor.Alt ve üst minik 11-12 ve 13-14 yaş gruplarını kapsar.15-16 yaş grubu yıldızlar kategorisi, 17-18 gençler kategorisi, 18 den sonrada büyükler kategorisinde mücadele etmek zorundadır bir boksör adayı.

Boksa hep küçük yaşlarda başlayanlarmı başarılı oluyor? tabikide hayır.17-18 yaşından sonra boksa başlayıp büyük başarılar elde eden onlarca boksöre şahitlik ettik.

Kadıköy Fenerbahçe boks şubesi ve Maltepe boks academy'de boks kurslarına katıldıktan sonra antrenörlerimizin sizde göreceği yetenek ve kabiliyetten sonra sizleri bir üst kur olan hafta içi her gün boks antrenmanı yaptığımız lisanslı boksörler grubuna ücretsiz bir şekilde alıyoruz.

Artık kulübümüzün resmî ve lisanslı boksörü olmaya çok yakınsınız.Fenerbahçe boks kulübünde gerçekleştireceğiniz boks antrenmanlarında iyi bir performans gösterdiğiniz zaman yemek, yol, konaklama, şampiyona masrafları kısacası yapacağınız her işte Fenerbahçe boks kulübü yanınızda olacaktır.

Daha önce söylediğimiz gibi yol uzun ve zorlu bir yol.Bu yolda sabır, mücadele, hırs, azim ve kararlılık gösterenler başarılı bir boksör oluyor.

Artık bir boks maçına çıkabilirsiniz

İstanbul boks şampiyonasına katılarak boks hayatınıza ilk adımınızı atmış oluyorsunuz.Sonrasında Türkiye boks şampiyonası.Orada alacağınız bir derece ile Türkiye boks federasyonu tarafından boks milli takımına davet edilir ve  ay yıldızlı forma ile ülkemizi temsil etme başarısı gösterirsiniz.

 
Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.