+90 5458161618
info@boksacademy.com
Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen 68. Uluslararası Strandja Boks Turnuvası birbirinden zevki, boks seyri yüksek boksörlerin kıyasıya mücadele ettiği boks maçları ile başlıyor.
Bulgaristan Stranja Boks Turnuvası Başladı

 

Türk Milii büyük erkekler boks takımının 12 sporcu ile katılacağı müsabakada bugün 23 maç oynanacak. Türk Milli takımı adına ringe olacak ilk boksör 75 kg sporcumuz Önder Şipal. Milli boksör Önder Şipal, öğle seansında Ekvador’dan Gustiniano Mina ile karşılaşacak, Bu maçtan sonra ise 81 kg boksörümüz Cem Karlıdağ Amerikalı boksör Sean Hemphill ile mücadele edecek
Türkiye  büyük erkekler boks milli takımını Turnuvada temsil edecek isimler şu şekilde; 49 kg Tolgahan Öztürk (Trabzon), 52 kg Batuhan Çiftçi (Elazığ), 56 kg Selçuk Eker (Elazığ), 60 kg Hakan Doğan (İstanbul), 64 kg Yasin Yılmaz (Konya), 64 kg Furkan Avcı (Antalya), 69 kg Serhat Güler (Bursa), 75 kg Önder Şipal (Kastamonu), 75 kg İhsan Erdoğan (Ankara), 81 kg Cem Karlıdağ (Konya), 81 kg Furkan Yılmaz (Zonguldak), 91 kg Burak Aksın (Ankara).

“Elimizden geleni yapacağız!”

Türk boks Milli takımımız yılın ilk büyük erkekler boks turnuvasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.Bu turnuva İslam oyunları öncesinde bizlere iyi bir tecrübe ve eksikliklerimizi görme fırsatı sunacak Elimizden gelenin en iyisini vermeye ve madalya almaya gayret edeceğiz diye konuştu.

Türkiye büyük erkekler boks milli takımımıza canı gönülden başarılar diliyoruz

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.