+90 5458161618
info@boksacademy.com
Bir boks kursuna gitmeden önce size eğitim verecek antrenörü, boks salonunu ve boks kursuna gelen kitle ile alakalı bilgi sahibi olmalısınız.
06 Şubat 2017
Boks Kursu

Bir boks kursuna gitmeden önce size eğitim verecek antrenörü, boks salonunu ve boks kursuna gelen kitle ile alakalı bilgi sahibi olmalısınız. Sizlere daha uygun boks kursu fiyatları ile süslü cümleler kuranlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Siz değerli boks severlere daha iyi hizmet verebilmek adına kurduğumuz boks academy by Atagün Yalçınkaya’da boksun en doğru hali ve düzenli programlanmış antrenman programları öncelikli çalışma prensibimizdir.

Kadıköy Fenerbahçe spor kulübü boks şubesinde ve Maltepe Yalçın Kızılay spor salonu içerisinde kurulu olan boks academy de boks kurslarımız mevcuttur.

Son günlerde yaygın hale gelen boks kursları antrenör vasfı olmayan insanlar tarafındanda maalesef ticari kazanç sağlamak amacı ile insanları bilinçsiz bir şekilde spor yapmaya teşvik ediyor. Bu durum hem büyük sakatlanmalara hemde doğru bir boks öğrenmeye engel oluyor.

Boksun en doğru ve düzgün halini şampiyon milli sporculardan öğrenin ve kazanan siz olun.

Boks kursları hakkında daha fazla bilgi için www.sportialclub.com/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.