+90 5458161618
Boks kursu fiyatlarımız bütün boks severlerin boks öğrenebilmesi için en makul seviyelere indirilmiştir. Her yaşa uygun boks kurslarımız her seviye için programlı ve işinin ehli eski milli boksörlerden oluşturulmuş profesyonel bir kadro ile sizlerin hizmetine sunulmuştur
Boks Kursu Fiyatlarımız

 

Fenerbahçe boks kulübü dereağzı tesislerinde her yaşa uygun boks kurs fiyatımız aylık 200 TL’dir.Haftada 3 gün olmak üzere ayda 12 boks antrenmanı yapıyoruz.Ücretsiz açık otopark, sauna, 400 metre profesyonel atletizm tartan pisti, müsabaka ringi, çok amaçlı kum torbaları, bakımlı spor ekipmanları, bay&bayan duş ve soyunma odaları ile sizlere hizmet vermektedir.Fenerbahçe spor kulübü boks şubesine bağlı milli boksörler ile çalışma imkanı ve ayrıcalığı ile boksu en iyi ve en düzgün öğrenebileceğiniz istanbul’un en iyi boks salonunda sizlerde boks kurslarımıza katılabilirsiniz.

Maltepe’de açılan Boks Academy by Atagün Yalçınkaya’da Türkiye’de ilk defa yapılan büyük bir kampanya ile sizlere hizmet veriyor. Boks kursuna kayıt olan tüm üyelerimize havuz, sauna, fitness, free weight ve tüm izotonik makinelerde çalışma ayrıcalığı sunuyoruz. Boks antrenmanlarına katılan bütün boks severlerin ücretsiz olarak kullanabileceği ayrıcalıkları yakından hissedebilmek için sizleri deneme boks antrenmanlarımıza bekliyoruz. Maltepe Boks Academy’de 1 kişi için deneme üyeliği aylık 250 TL. 3 aylık boks kursu üyeliği ise 600 TL'dir. Haftada 3 gün ayda 12 boks antrenmanı yapmaktayız.

İster Kadıköy Fenerbahçe boks kulübüne, istersinizde Maltepe’de bulunan boks academy’e gelin.Boksun en doğru ve en düzgün halini milli sporculardan kurulu profesyonel bir kadronun vermiş olduğu rahatlık ile öğrenin.

Yorum
wapp.pngWhatsApp