+90 5458161618
info@boksacademy.com
Boks Federasyonundan yapılan açıklamaya göre; AIBA (Dünya Boks Birliği) 2-Yıldız Antrenör Sertifikası Kursu'nun Ukrayna'da düzenleneceğini duyurdu.
2 Yıldız Boks Antrenörü Kursu Açılıyor

Boks 2 yıldız Antrenör kursu için yapılması gerekenleri Dünya Boks Birliği şu şekilde sıraladı,

 

Tarih: 7.4.2017 Cum 12:33

Kimden: eubc.office@gmail.com

Konu: AIBA 2-Yıldız Antrenör Sertifikasyon Kursu, Kharkiv, Ukrayna

Sayın Ulusal Federasyonlar,

EUBC Şampiyonası öncesinde Ukrayna'nın AIBA 2 Yıldız Antrenör Sertifikasyon Kursu düzenleyeceğini bildirmek isteriz. Bu kurs, AIBA Ulusal Federasyonları'na bağlı olan Antrenörlere Tüm AIBA müsabakalarında boksörlere resmi olarak eşlik etmelerini sağlar. Kurs, toplam 50 katılımcıyla yapılacak olup, İngilizce ve Rusça olarak verilecek.

Kursun tarihleri aşağıdaki gibidir:

Gelişler:   28 Mayıs

Kurs:         29 Mayıs - 4 Haziran

Dönüşler: 5 Haziran

Kurs ücreti katılımcı başına 150.00 USD'dir ve AIBA'ya transfer edilmek üzere Ukrayna Boks Federasyonuna verilmelidir.

Tüm adayların, AIBA tarafından Kurs için dikkate alınması gereken aşağıdaki ölçütleri yerine getirmesi gerektiğini lütfen unutmayın:

1) Antrenör bir AIBA Ulusal Federasyonu'na bağlı olmalıdır (AIBA Teknik Kural 2.1.1)

2) Antrenör, Ulusal Federasyonun Katıldığı Ulusal Federasyonun Katılımcı Listesi'ne dahil edilerek Kursa katılmak için Ulusal Federasyonu tarafından aday gösterilmelidir.

3) Antrenör AIBA veritabanına kayıtlı olmalıdır (http://www.aiba-database.org/nf) Ulusal Federasyonu tarafından doldurulmuş ve pasaportunun bir kopyasıyla eksiksiz bir profile sahip olmalı.

4) Antrenör, 1-Yıldız AIBA Antrenör Kursu’nu tamamlamış olmalıdır

5) Antrenör, kurumu düzenleyen Konfederasyon'a ait olan Ulusal Federasyon'tan olmalıdır. İstisnalar AIBA tarafından incelenecektir.

Kursa katılımcı göndermek için, ekteki "AIBA 2 Yıldız Antrenör Katılımcı Listesi" formu doldurarak, 28 Nisan 2017 tarihinden önce EUBC Ofisine eubc.office@gmail.com gönderilmelidir. Kurs yerleri kısıtlı olduğundan ve bazı antrenörlerin kabul edilmeyebileceğinden, kursa kimin öncelikle gireceği konusunda emin olun.

İlginiz için teşekkür ederim.

 

NOT;

Dünya Boks Birliği (AİBA) nın açtığı kursa sadece 1. Yıldız boks antrenörü sertifikası olan antrenörler katılabilir. Kursa katılcak boks antrenörlerinin yol konaklama ve tüm masrafları kendilerine aittir.

Yorum
wapp.pngWhatsApp
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.