+90 5458161618
Türkiye bayanlar boks şampiyonasında büyük kavga
Şok Şok Şok Boksta sular durulmuyor

 

Muğla'da düzenlenen Türkiye Yıldız, Genç ve Büyük Kadınlar Ferdi Boks Şampiyonası,sonabuldui. Ring dışında da yumrukların konuştuğu boks maçları sırasında, Avrupa şampiyonu milli boksör  Urguya Us ve antrenörü olan babası  Fazlı Us, Türkiye Boks Federasyonunda görevli olan İsmail Nazlı’yı yumruklayarak dövdü

Sporcu ve antrenörler hariç yaklaşık 200 boks severin  izlediği boks maçları sürerken, turnuva dışında yaşanan bir kavga şampiyonaya gölge düşürdü. Söylenenlere göre, cuma günü gerçekleştirilen yarı final müsabakasında rakibine yenilerek elenen Avrupa şampiyonu milli boksör Urguya Us ve antrenör babası Fazlı Us,memleketi Samsuna erken gidebilmek için İsmail Nazlı’dan madalyasını erken alıp gitmek istedğini söyledii.Madalya törenini beklemesi gerektiğini söyleyen Nazlı ile Fazlı us tartışma yaşadı.Tartışmanın sonunda ikili arasında yumruk yumruğa kavga yaşandı.

Fethiye ilçe jandarma karakoluna götürülen tarflar birbirinden şikayetçi oldu.Boks federasyonunda çalkantılar ve olaylar bir türlü bitmek bilmiyor. BoksFederasyon başkanı Eyüp Gözgeç turnuvaya gelmediği için açıklama yapmadı.

Yorum
wapp.pngWhatsApp